Sú tomu už dva mesiace, čo sme informovali o tom, že milovaný Juan z telenovely Skrytá vášeň, vlastným menom Mario Cimarro, a jeho krásna slovenská snúbenica, Bronislava Gregušová, čakajú svoje prvé spoločné dieťa. Bývalá finalistka Miss Slovensko 2015 sa najnovšie pochválila krásnymi zábermi s rastúcim bruškom. Vyzerá to tak, že čas sa už pomaly kráti a čoskoro privítajú nového člena rodiny. 

Mario a Broňa tvoria pár už skoro štyri roky. Určite mnohé Slovenky túžili získať srdce Juana v časoch, keď sa vysielala na našich obrazovkách táto známa telenovela, no podarilo sa to iba jednej. Od prvých dielov príbehu bratov Reyesovcov a sestier Elizondových prešlo už takmer 20 rokov, no tento 50-ročný fešák snáď vôbec nestarne!

Šťastný párik spolu žije v Los Angeles v štáte Kalifornia, no na nejaký čas sa stala ich domovom Kolumbia, keďže tam Mario nakrúcal pokračovanie Skrytej vášne.

Lámač ženských sŕdc svoju lásku k Broni neustále dokazuje, čo môžeme vidieť aj prostredníctvom sociálnej sietí. Pri spoločných snímkach necháva dojemné vyznania ako: „Od chvíle, keď sme sa stretli, som vedel, že sa k sebe perfektne hodíme. Najlepšia časť mňa si ty, s tebou nikdy nie som sám. Založila si mi oheň v srdci a priniesla pokoj do mysle.“

Začiatkom roka jeho polovička oslávila svoje 30. narodeniny a to si nemohol nechať ujsť. „Juan“ jej pripravil sériu krásnych prekvapení a jedným z nich bolo vystúpenie mexickej kapely Mariachi, ktorá jej zagratulovala k okrúhlinám.

Vtedy ešte nebolo bábätko vidieť, no dnes už bruško neskryje. A aj keď pohlavie dieťaťa ešte neprezradili, mená už stihli vybrať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.