Instagram/SuperStarCS

Neuveriteľné spomienky vyvolalo vystúpenie spevákov, ktorí boli úplne prvými súťažiacimi v Česko Slovenskej SuperStar. Práve tí sa do pamäte milovníkov obľúbenej speváckej súťaže zapísali zrejme najviac. Svedčí o tom aj fakt, že sa aj po toľkom čase väčšina z nich stále pohybuje v šoubiznise.

Počas tretieho finálového kola tohtoročnej série sa na pódiu objavili desiati speváci, ktorí tvorili finálovú dvanástku z roku 2009. Medzi nimi chýbali Dominika Stará (Jurena), ktorá sa teší na príchod svojho synčeka a spevák Ben Cristovao.

Bývalí SuperStaristi s porotcom Haberom v zákulisí

Hymnu od Paľa Haberu s názvom „Príbeh nekončí“ si bok po boku zopakovali Thomas Puskailer, Markéta Konvičková, Nikoleta Balogová, Jan Bendig, Monika Bagárová, Denis Lacho, Paulína Ištvancová, Miroslav Šmajda, Leona Šenková a Martin Chodúr.

Mnohí z nich svoju šancu využili a dodnes sa hudbe venujú. O tom, že išlo o naozaj silný ročník, svedčia ich úspechy. Martin Chodúr súťaž vtedy vyhral a stále vystupuje, Ben Cristovao je označovaný za najúspešnejšieho súťažiaceho vôbec, Jan Bendig je v Česku známym umelcom a Monika Bagárová sedí už druhý rok dokonca aj v samotnej porote.

Po 12 rokoch opäť spoločne na pódiu

Poznáš tento text naspamäť aj ty?

Bývalí súťažiaci sa spolu bavili aj pred vystúpením

Zdroj: Instagram/SuperStarCS

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News