Deti sú tie najúprimnejšie a najkrajšie stvorenia na svete. Nekladú si servítku pred ústa, sú spontánne a zábavné. Tieto deti majú veľký predpoklad byť hviezdami presne ako ich rodičia. Bavia Instagram a zlepšujú náladu všetkým followerom. 

Slovenskí, ale aj českí influenceri zdieľajú so svojimi sledovateľmi svoj pracovný život, odporúčania a častokrát aj súkromie. Toto sú 4 deti, ktoré keď sa objavia na Instagrame svojich rodičov, zabávajú celý svet.

Lucia Sládečková a Lydka

Lucia je vychýrená make-up artistka, krásna žena a matka malej Lydky. Malá zlatovláska zaujme hneď na prvý pohľad svojimi dlhými vláskami, vycibreným vkusom a nádherným úsmevom. Je vidieť, že z nej bude veľká hviezda. Na instastories svojej mamy sa nehanbí ukázať a predvádzať „tanečky a vtípky“, ktoré spolu robia. Lydka, Luci a jej mama sú poriadne podarená rodinka.

Majself a Nikolas

Rapper, ktorý miluje svoju rodinu a svoju prácu celým svojím srdcom, prekrýva súkromie s pracovným životom. Vo svojich klipoch uprednostňuje pred najatými herečkami svoju polovičku, čím si vyslúžil obdiv mnohých priaznivcov. So synom Nikolasom natáča vtipné videá zo života, pridáva rôzne tančeky, scénky, ale aj vtipné stories. Najnovšie pridal fotku syna pri mikrofóne, tak uvidíme, či sa syn vyberie otcovou cestou.

Matej Sajfa Cifra a Sára

Ostrieľaný moderátor má ročnú dcérku Sáru spolu s inteligentnou a krásnou moderátorkou Veronikou. Tváričku dcéry zatiaľ rodičia zverejňovať nechcú, no Sajfa sa so svojimi followermi delí o vtipné zážitky a vylomeniny malej Sáry.

Nicol Stibrova a Mathias

3v1 je spojenie troch zábavných žien, ktoré svojimi vtipnými videami zvalcovali českú aj slovenskú scénu. Nicol má krásneho syna Mathiasa a druhé malé šidlo je zatiaľ len na ceste. Mathias však zdedil humor po mamke a vtipkuje jedna radosť. Malý humorista baví cez 587 tisíc sledovateľov a na zlú náladu je toto dieťa ako stvorené.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.