Len pred necelým týždňom sa z podnikateľky a manželky hokejistu Mariána Gáboríka stala mamička dcérky Belly. Ivana Gáborík bola počas celého tehotenstva v úzkom kontakte so svojimi fanúšikmi a tesne po pôrode sa tiež hneď ohlásila.

Ivana počas celého tehotenstva pôsobila vyrovnane a šťastne a vyzeralo to, že si toto obdobie naplno užíva. Mnohých fanúšikov zaujímalo, koľko počas deviatich mesiacov pribrala, keďže aj naďalej ostala chudá a vytŕčalo jej len bruško. Ivana prvým príspevkom po pôrode uviedla všetko na pravú mieru.

„V jedle som sa neobmedzovala, ale stále som sa snažila o vyváženú stravu hlavne pri hlavných jedlách….no a sladké netreba komentovať 😃 veď ste videli na mojich storičkach🍦🍫🍪Pohyb som sa snažila mat denne: plávanie, chôdza, joga, ľahké cvičenie s vlastnou váhou. Ja som sa cítila v tehotenstve super, aj keď ručička na váhe išla stále hore. A konečne odpoveď pre tých, čo to zaujímalo 👉🏼+18kil✔️“

Vo svojom príbehu zverejnila fotografiu aj celej svojej postavy a veru ťažko by si tipovala, že táto žena ešte pred pár dňami bola tehotná. Pristane jej to a veríme tomu, že v najbližších týždňoch bude mať úplne naspäť svoju pôvodnú postavu. Ale to je momentálne asi posledná vec, na ktorej aj samotnej Ivane záleží. V prvom rade je teraz ich dcérka, o ktorú sa musí spoločne s Mariánom postarať.

zdroj: instagram.com/iversanns

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.