instagram.com/iversanns, bagarovamonika

Uplynulé dni navždy zmenili život Ivane Gáborík, Monike Bagárovej a Lucii Mokráňovej. Všetky tri ženy priviedli na svet svoje prvé bábätká a u všetkých troch išlo o dievčatká. Mamičky zvládli pôrod bez väčších komplikácií a dnes sa už vytešujú zo svojich ratolestí.

Bella, Rumia a Tali, to sú mená narodených dievčatiek. Mamičky vybrali skutočne nezvyčajné, no pekné mená. Ivanka si užíva svoje bábätko najdlhšie a na svojom Instagrame pridala aj viacero fotiek. Do rodičovských záležitostí sa aktívne zapája aj jej manžel Marián Gáborík, ktorý zverejnil krásne zábery so svojou dcérkou.

Monika sa z pôrodnice vrátila len včera, ale doma ju čakalo veľké prekvapenie, o ktoré sa postarali jej najbližší. S dcérkou ju privítali naozaj vo veľkom štýle a veľmi sa na nich tešili. Lucka rodila len v piatok, takže zábery z domova zatiaľ nezverejnila, ale určite sa už čoskoro môžeme tešiť aj na tie. Zatiaľ nám musia stačiť len tie z nemocnice.

S istotou ale môžeme povedať, že mamičky momentálne prežívajú najkrajšie chvíle svojho života a my sa tešíme spolu s nimi. Pozri, ako im to pristane.

Ivana Gáborík

View this post on Instagram

and on Sundays we do nothing… #lazysunday

A post shared by ⠀Ivana Gaborik (@iversanns) on

View this post on Instagram

unconditional love💞

A post shared by ⠀Ivana Gaborik (@iversanns) on

View this post on Instagram

My princess Bella❤️#unconditionallove

A post shared by mgaborik12 (@mgaborik12) on

Monika Bagárová

Preklikaj si fotky, v príspevku je ich viacero, dokonca aj krátke video.

Lucia Mokráňová

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News