Dnes sme mali naše druhé rande. Ale predtým, ako som odišla z domu, som spomínala na to úplne prvé rande, na ktoré si ma zobral. Bolo to perfektné. Poznali sme sa niekoľko týždňov, zatiaľ sme boli len na úrovni priateľov a príležitostne sme sa rozprávali o vážnych veciach.

Prišiel si pre mňa a ja som bola nervózna. Vyzeral si skutočne pekne, objal si ma a potom si ma zaviedol do reštaurácie, ktorú som aj ja sama dôverne poznala.

Celý čas, keď sme čakali na jedlo, sme sa rozprávali. Bolo to milé, ani jeden z nás sa nepotreboval pozrieť na telefón. Na rande sme už hovorili o všetkom. Hovorili sme o našej práci, o našich rodinách, o našich ambíciách a stavím sa, že by si sa rád opýtal aj iné veci.

V ten večer si bol veľmi láskavý. Pravý džentlmen. Nechcel si sa ma nejako nevhodne dotknúť, bol si opatrný a z tvojho pohľadu išlo teplo. Do tvojich očí som sa dívala veľmi dlho, hľadala som v nich záchranu.

Nevieš o mne všetko. Vôbec. Neviem či by si aj všetko chcel vedieť. Že som len žena, ktorá má zlomené srdce. Že som len žena, ktorá má často v hlave väčší neporiadok ako v izbe. Že stále plačem vo vani plnej vody. Že som randila len s toxickými mužmi. To, že mám stále problém so sebaúctou. 

Nevieš toho tak veľa, ale páči sa mi, že to nevzdávaš. Že aj napriek tomu, aká som niekedy chladná, ma neopúšťaš. Že máš rád skutočnosť. Že máš rád to, kto som pri tebe.

Takže… možno sa ti niekedy podarí rozbiť steny okolo môjho vnútra, ktoré som si postavila. Možno raz príde deň, kedy o mne zistíš všetko a budeš vedieť všetky tie zlé veci.

Druhé rande dopadlo lepšie, než som čakala. Zostal si až do neskorého večera a tak by to malo byť.

Prosím, zostaň pri mne stále, ak si ten pravý.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.