Drahá, 

pamätaj, že nie si sama. Na svete je veľa zlomených a opustených žien. Žien, ktoré potrebovali lásku, ale nedostali ju. Je tu veľa žien, ktoré sa cítia nemilované a ktoré sa každý deň trápia preto, kým sú. 

Pamätaj na to, že na teba ešte to dobré čaká. Pamätaj na to, že si musíš prejsť všetkými zlými obdobiami, že tvoje dni musia byť popretkávané bolesťou. A to len z toho dôvodu, aby si bola potom o to viac šťastnejšia, aby si si to potom o to viac vážila. 

Zaľúbila si sa do nesprávneho muža, ale to ti nikto nevyčíta. Nemôžeš za to, že si sa zaľúbila. Láska si ťa nájde v tej najnevhodnejšej situácii a úplne ťa opantá. No ver mi, ak by to bola tá pravá láska, zostala by tu. Neodišla by a ty by si teraz nemala zlomené srdce. Neplakala by si v kúpeľni a tvoje slzy by neboli také veľké. 

Si zlomená a to je v poriadku. Každý z nás je občas zlomený a cíti sa zle. Drahá, hlavne svoje pocity neskrývaj. Neskrývaj to, čo je v tebe. Nenechaj sa zmanipulovať a neuzatváraj sa do seba. Ak chceš, tak to vykrič do celého sveta – že ti nie je dobre. Ak chceš, tak choď do obchodu a kúp si čokoládu. Ak chceš, prefarbi si vlasy. Ak nechceš, tak už nechoď na rande s mužmi dovtedy, dokým sa nebudeš cítiť kompletná. 

Prosím, neskrývaj svoju osobnosť. Neskrývaj to, čím si. Možno do teba nevidím a neviem čím si prechádzaš, no vždy buď sama sebou. Na nič sa nehraj a nepotláčaj to, čo je v sebe. 

Na svete je toľko veľa mužov, ktorí čakajú práve na teba. Chcú ťa zúfalo nájsť v každej jednej osobe, ktorú stretnú. Je tu toľko mužov, že ti bude trvať ešte dlho, kým ho nájdeš. Neviem kedy to bude. Možno budeš ešte veľakrát zlomená, ale neboj, zakaždým je to dobré. 

Je dobré občas sa tak cítiť, ale nie dobré citíť sa tak navždy. Pretože láska si ťa nájde. Ver. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.