Pár sa objíma v lese, ich vzťah je ako film

Nie je nič horšie, ako byť vo vzťahu, v ktorom sa začneš nudiť. Mať namiesto partnera človeka, s ktorým si žiješ každý deň ten istý stereotyp. Nezáleží na tom, ako dlho ste spolu, tá iskra medzi vami jednoducho nesmie vyhasnúť. Šťastný a zdravý vzťah je ako film, nemôže v ňom chýbať romantika, dráma, ani humor.

Sú to časti, ktoré vytvárajú jeden (ne)dokonalý celok. Tá správna zmes korenia, vďaka ktorej je výsledok tak chutný, že sa ho neviete nabažiť. Potrebujete každú jednu zložku na to, aby to mohlo naozaj fungovať. Tak, aby vás to bavilo ako váš obľúbený film, ktorý si radi spoločne pozriete aj po rokoch.

Vzťah je ako film a vy určujete, aký bude mať dej

Aby to neboli iba sladké pohľady na zamilovaný párik, musí prísť istá zápletka. Problém, ktorý vzbudí napätie, vyvolá hádky a bude sa dramaticky vyvíjať. Tieto momenty vystriedajú romantické chvíle, vášnivé momenty, obrazy plné smiechu a zábavy. Bola by to predsa nuda, ak by sa nič nedialo, no nie? Práve tie zmeny, ktoré život a vzťah prináša, sú tým, čo náš dej udržiava stále živý a zaujímavý.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Občas sa pri ňom usmievaš, občas máš nervy, inokedy si poplačeš. Ale aj tak ho máš rada. Ty a on, vy ste herci, ktorí však nejdú podľa scenára, ale majú svoj osud pevne v rukách. Len vy môžete zachrániť to zlé a pracovať na tom, aby bolo iba lepšie. Nikto vám nemôže rozkázať, aby sa vaše city zmenili. Riadite sa srdcom a veríte, že vás čaká šťastný koniec. Happyend, na ktorý sa všetci tešia.

Chceš byť tá šťastná žena, ktorá si našla pána božského, chceš zažiť kúsok adrenalínu po jeho boku, a najmä, chceš, aby ste o pár rokov sedeli na verande svojho domu s mužom svojho života presne tak, ako je to vykreslené v záverečných záberoch.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating