Agresívne znamenia

Každý z nás sa vo vypätých situáciách správa úplne inak. Najmä, ak sú v tom zapletené city a ide o nezhody vo vzťahu. Niekto má tichú domácnosť, niekto si problémy vydiskutuje, iný buchne dverami a ten ďalší zasa neovládne svoj hnev a agresivita u neho môže prejsť aj do fyzického útoku. A práve tieto mužské znamenia majú na to predispozície.

Nasledujúce 3 mužské znamenia patria k tým, ktoré svoj hnev nevedia ovládať a úplne ich pohltí. Dokážu spraviť niečo, čo nechcú a budú to neskôr ľutovať, tak si daj na nich pozor.

3 mužské znamenia, ktoré nevedia ovládať svoju zlosť

Baran

Tvrdohlavý ako baran sa nehovorí iba tak. Muž v tomto znamení má svoju hlavu a ide si za svojím už od malička. Je cieľavedomý, vášnivý, a teda aj impulzívny. Ak sa s partnerkou pohnevá, dá jej to pocítiť. Býva často urazený a ovláda ho aktuálna nálada.

Keď sa dostane do konfliktu, ktorý ho poriadne rozčúli, kričí, hádže vecami a vo vyhrotených situáciách dokáže svoju polovičku aj udrieť. Aj keď ju nadovšetko miluje, neovládne sa. Keď na svojom zvládaní hnevu nebude sám pracovať, nikdy sa to nezmení.

Blíženci

V tomto mužovi prebývajú 2 osobnosti. Nikdy nevieš, ktorá ho aktuálne ovláda, takže je známy tým, že sa mu často mení nálada, no aj správanie. Niekedy je pri hádke úplne pokojný, až sa zdá, že ho to nezaujíma, inokedy vybuchne tak, že by si mala utekať.

Krik, výčitky, hádzanie taniermi a aj lietajúce facky. V danom momente sa nechá viesť vnútornou agresivitou a vôbec si neuvedomí, kam až zašiel. Keď mu to dôjde, rýchlo zas vychladne.

Žena prejavuje city
zdroj: Pexels/Odonata Wellnesscenter

Lev

Muž Lev je človekom, ktorý má veľké ego, a preto mu nechýba ani namyslenosť a arogancia. Je vášnivý a čo je jeho (partnerka) si veľmi chráni. Ak príde k nezhodám, dá jasne najavo, že on je tu ten dominantný. A to nie len slovne.

Tak, ako v prírode, aj on je schopný zaútočiť, aby všetkým ukázal, že si vyžaduje rešpekt a poslušnosť. Toto znamenie sa považuje za najväčšieho tyrana.

Žena a muž sa hádajú v kuchyni
zdroj: Pexels/MART PRODUCTION

Pokiaľ ale patríš medzi znamenia, o ktorých sme písali v článku TU, máš božskú trpezlivosť aj s takýmto mužom. Zamysli sa však, do akej miery je to pre teba dobré a bezpečné.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy