Unsplash/Almos Bechtold

Rovnako ako muži, aj ženy sa niekedy vracajú k svojim ex. Nie je to správne, no deje sa to a partnerky dávajú druhé šance mužom, ktorých milujú.

Žena sa k mužovi vráti hlavne z týchto 5 dôvodov:

Stále jej chýba

Najčastejší dôvod, pre ktorý sa žena k mužovi vráti. Keď je niekto vo vzťahu dlhé roky a zrazu zažije rozchod, nevie sa s tým vyrovnať. V tomto prípade je lepšie, ak žena myslí na zlé veci, ktoré zažila s partnerom. Bude jej chýbať menej a pochopí, že rozchod bol z nejakého dôvodu nutný.

Nechce byť sama

V tomto svete môže byť samota strašidelná. Svet sa zmieta v globálnej pandémii a nájsť si po rozchode niekoho nového je ťažké. Žena sa k mužovi vráti aj preto, pretože nechce byť sama a bojí sa toho.

Je to pre ňu pohodlnejšie

Často sa stáva, že ľudia zostávajú v nefungujúcich vzťahoch hlavne preto, pretože je to pre nich pohodlnejšie. Nemusia sa o nič starať – majú kde bývať, nemusia hovoriť, že sú single a keď prídu domov z práce, nie sú sami. Žena sa vráti k svojmu ex aj preto, pretože má u neho istotu a vie, že dvere má vždy otvorené.

Rodičia sa navzájom poznajú

Po rokoch vzťahu, keď je prehĺbený, sú aj kontakty medzi rodinami bližšie a všetci sa navzájom poznajú. Keď sa žena vráti k svojmu bývalému priateľovi pre tento dôvod, je to preto, pretože sa nechce zoznamovať s niekým iným. Je to zdĺhavé, únavné a prečo by to vôbec mala podstupovať, keď jej rodičia a rodičia partnera majú medzi sebou dobré vzťahy?

Uvedomila si chybu

Hovorí sa, že dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš. Niekedy to neplatí, pretože ak žena miluje úprimne, dokáže sa k mužovi vrátiť veľakrát. Hlavne vtedy, ak rozchod nebol z jej strany. Aj keď by sa to (pri rozchodoch) nemalo stávať, odpustenie má mocné účinky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating