V našom predošlom článku sme sa venovali toxickému partnerovi a tomu, čo robiť, ak ho máš po svojom boku. Teraz sa poďme zamerať na niečo krajšie. Tým je rozhodne pravý muž, ktorý ťa podporuje, stojí pri tebe a vieš, že sa na neho môžeš kedykoľvek spoľahnúť. Prezradí ho najmä jedna dôležitá vec.

Zvykne sa hovoriť, že pravý charakter sa ukáže vtedy, keď sa objavia nejaké problémy. A presne tak môžeš odhaliť aj to, či si s niekým, s kým to má zmysel a aj budúcnosť. Je tvoj priateľ skutočný muž? Zamysli sa nad tým, čo urobí vo chvíli, keď máš nejaký problém alebo prechádzaš ťažkými okamihmi.

Pokiaľ ťa v tom nechá samu a čo najskôr sa vyparí, nie je to veľmi dobré znamenie. Tvoje záležitosti ho možno nebavia, no nemal by to dať takto priamo najavo. Nemal by ti v žiadnom prípade povedať, že je unavený alebo že nemá čas riešiť tvoje ťažkosti.

Naproti nemu je tu pravý muž, ktorý ťa podrží. Bude ťa vedieť a (chcieť!) vypočuť a tiež ti pomôcť. Bude trpezlivý a nebude nervózny z toho, ak od neho budeš niečo chcieť. Bez problémov zruší svoj program, ak bude vidieť, že nie si v poriadku. Nebude sa tváriť, že ho to otravuje alebo že sa musí silou-mocou premáhať.

Jednoducho budeš vidieť, že ti on sám od seba chce pomôcť. A presne taký by skutočný muž mal byť. Zbytočne ti bude kupovať drahé dary, ak ťa potom pri najbližšej príležitosti nechá samu. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.