Silný muž

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Silný muž nie je ten, ktorý má veľké svaly a je fyzicky zdatný. Rovnako tak, ako slabý chlap nie je ten, ktorý nemá fyzickú silu, plače a dáva svoje emócie najavo. Toto sú 3 najväčšie rozdiely medzi nimi. 

Lenivosť

Ten, ktorý má vnútornú silu a motiváciu robiť všetko preto, aby bol lepší, úspešnejší a podobne, nepozná lenivosť. Vie, že keď chce niečo dosiahnuť, tak na tom musí pracovať a musí do toho niečo dať. To však neznamená, že nemá obdobia, kedy je unavený a nechce sa mu.

Za slabého muža sa považuje ten, kto je permanentne lenivý. Vie, čo má robiť, ale nerobí to, pretože ho to bude stáť čas a nejaké úsilie. Tiež sa to odráža aj vo vzťahu a týka sa to napríklad aj starostlivosti o domácnosť.

Dodržuje svoje slovo

Keď niečo povie silný muž, tak to reálne aj splní. Keď si uvedomí, že to splniteľné z nejakého dôvodu nie je, napriek tomu, že do toho dal všetko, tak sa k tomu otvorene prizná. Slaboch však len hádže slová do vzduchu a jeho sľuby za nič nestoja. Nedá sa na neho spoľahnúť a ani mu dôverovať.

Jeho šťastie nezávisí od iných

Platí to v prípade toho silného. Vie, že za to, ako sa cíti, aký je šťastný a za to, čo sa deje v jeho živote, je zodpovedný len on sám. U slabého muža je to práve naopak. Za všetko zlé, čo sa deje v jeho živote je zodpovedný ktokoľvek iný, len nie on.

Vždy je niekto na vine a prejavuje sa to vo všetkých oblastiach jeho života. Nevie si priznať, že problém bude pravdepodobne v ňom a skrýva sa pred týmito nepríjemnými pocitmi.

Už sme všetky stretli muža, ktorý na prvý pohľad vyzeral pôsobivo a šarmantne a zdal sa byť dobrým chlapom. Avšak napriek týmto vlastnostiam nemusí byť vždy automaticky ideálnym partnerom pre nás. Ako spoznať, že nie je ten správny partner po tvojom boku? Expertka prezradila, ako zistíš, že po tvojom boku nie je ten pravý.

Počula si už niekedy o tom, že sa chlapi boja silných žien? Ak máš pocit, že pred tebou chlapi utekajú, môže sa diať z dôvodov, o ktorých sa dočítaš v tomto našom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating