Instagram/mariefeandjakesnow

Existujú len dva typy mužov, pokiaľ sa jedná o silné ženy. Jeden sa jej bojí a druhý ju obdivuje a miluje nadovšetko.

Dnes ti prezradíme 7 dôvodov, prečo sa niektorí muži boja silných žien.

Myslia si, že pre ne nie sú dosť dobrí

Chlapi potrebujú mať pocit, že ich niekto obdivuje. Myslia si, že pri silných ženách ten pocit zmizne, pretože to oni budú obdivovať, čo všetko ich polovičky dokážu. Mohol by sa u nich vytvoriť pocit menejcennosti a to by neprežili. To, že by pre ženu neboli dosť dobrí, je najčastejší dôvod, prečo zostávajú single.

Úplná sebestačnosť

Sú sebavedomé, idú si za svojimi cieľmi, ničoho sa neboja a nemajú strach z výziev. Chlapov to však zastrašuje, pretože je im od detstva vštepované, že to oni majú byť tí silní a postarať sa o svoju partnerku.

Veria, že vo vzťahu by mužskú rolu zastávala žena

Ak by sa to naozaj stalo, cítili by sa ohrození. Napriek tomu, že je už 21. storočie, niektorí chlapi si stále myslia, že oni musia byť tvrdí, chladní a nepríjemní. Partnerky musia byť tie krehké, nežné, citlivé. Keby však silnú ženu spoznali do hĺbky, vedeli by, že sa mýlia.

Silná žena im príde namyslená a chladná

Pretože z nej vyžaruje sebestačnosť. S ňou prichádza chladný úsmev, vyhrnuté rukávy a bojovnosť. V skutočnosti ale nie je chladná, len si už veľa vytrpela. Teraz sa chce mať dobre, preto chce dosiahnuť všetko a nebojí sa ísť aj cez prekážky.

Túžia byť hrdinom

Nechcú, aby sa vo vzťahu hrdinom stala ich priateľka. Chlapi snívajú o uznaní, pochvale, pritúlení a po tom, aby mali koho ochraňovať. Keď sa ich úlohy vymenia a vo vzťahu bude za hrdinku žena, partner sa jej môže báť. Nemusí sa v takom vzťahu cítiť dobre a môže odísť.

Nechcú byť pod papučou

Často si títo frajeri myslia, že by boli na 100 % vo vzťahu pod papučou. Silná žena má predsa tendenciu všetkých dirigovať a rozkazovať. Avšak, iba v práci. Keby muži poznali takú ženu naozaj do hĺbky, vedeli by, že narazili na pravý vzťah.

Chceli by s ňou tráviť veľa času

To však nie je možné, pretože ona má aj svoj vlastný život. Nepovažuje vzťah za stred vesmíru, má ešte rodinu, priateľov, známych, koníčky, prácu a mnoho iných aktivít. Hoci by s ňou partner chcel tráviť veľa času, musí sa naučiť byť trpezlivý.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating