Komu sa dá veriť a komu nie? To sa dá ľahko zistiť z povahy človeka a spôsobu, ktorým funguje v spoločnosti. Pozri sa, ktoré mužské znamenia majú v obľube vyslovovať sladké sľuby, ktoré však nemajú v pláne splniť. Iba ťa nimi chcú zmanipulovať.

Blíženci

Muž narodený v tomto znamení je veľmi nepredvídateľný – jeho povahu tvorí rozdvojená osobnosť a nikdy nevieš, ktorá mu bude v danú chvíľu vládnuť. Preto je tak náladový. Okrem toho, je to známy klamár, ktorý pravdu ohýba tak, ako mu vyhovuje.

Preto ti bude sľubovať veci, ktorými ti občas iba zalepí oči, aby sa vo výsledku dostal k cieľu, ktorý sám chcel. Takže, aj keď sa ti môže zdať, že žiadne pikle nekuje, pravda sa ukáže až v budúcnosti.

Vodnár

Muž narodený v znamení Vodnára miluje dobrodružstvo, svoju slobodu a flirtovanie. Práve s tým sa spája väčšina jeho sľubov, ktoré dá žene, no vôbec nemá v pláne ich splniť. Týkajú sa najmä vzťahovej oblasti – keďže preferuje lásku na jednu noc, musí vedieť, ako ťa dostať bez toho, aby si tušila, že ti ráno povie zbohom.

Oči ti zalepí klamstvami aj o budúcnosti, len aby si mu dala pokoj, no ver, že na také manželstvo on neverí. Je to ten typ, ktorý ti večer v posteli bude sľubovať spoločné výlety a ráno zmizne skôr, ako sa zobudíš.

Kozorožec

Na Kozorožca by to povedal málokto – on totiž pôsobí veľmi pokojne a tajomne, nie je to ten typ, ktorý na seba strháva pozornosť. No v tichosti veľmi rád manipuluje ľuďmi bez ohľadu na to, či ide o kolegu v práci alebo partnerku.

Sľubuje a klame tak, aby si mu úplne dôverovala a vyhovela vo všetkom, čo v podstate chce, no nepovie to priamo, aby si nemohla nesúhlasiť. Sladké sľuby používa aj vtedy, keď ženu podvedie, len aby ju presvedčil, že si druhú šancu zaslúži. No rýchlo zistíš, že na svoje sľuby zabúda.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.