Unsplash/Joanna Nix-Walkup

V dnešnej dobe, ktorá je preplnená povrchnými vzťahmi na jednu noc, buď iná. Hľadaj muža, ktorý má charakter. Ktorému na tebe bude záležať. Ktorý sa ťa vždy opýta, ako sa máš a bude ti chcieť pomôcť, ak sa nebudeš cítiť dobre.

Hľadaj muža, ktorý má láskavé srdce. Ktorý bude mať svoj vlastný názor a nebude ti na všetko prikyvovať, len aby ťa zbalil. Hľadaj muža, ktorý vie byť skutočným mužom a budeš o ňom vedieť, že by sa za teba postavil, že by ťa chránil a bol by na teba pyšný. Si úžasná žena, tak nechci muža, ktorý je bohatý, chci muža, s ktorým budeš rásť a zbohatnete spolu.

Nemusíš počúvať spoločnosť v tom, že muž musí ženu zabezpečiť, že za ňu musí všetko zaplatiť a mať vyšší príjem.

Drahá žena, tebe úplne stačí, ak nájdeš muža, ktorý ťa bude úprimne milovať. Nemusíš mať muža, ktorý bude bohatý, pretože niekedy vedia peniaze zmeniť charakter človeka.

Hľadaj muža, ktorý má s tebou čistý úmysel, ktorý si ťa nemusí kupovať darčekmi a peniazmi. Tento muž by ti ani nič iné nevedel dať. Muž, ktorý je skutočný a vie čo od života chce, ťa bude úprimne ľúbiť a vážiť si ťa.

Na to, aby si mala šťastný život, nemusíš mať drahé auto, veľa peňazí a najväčší dom. Oveľa viac v živote záleží na veciach, ktoré sa nedajú kúpiť. Na tom, kto ťa pozdraví, keď prídeš domov. Na tom, kto je pri tebe, keď ti je zle. Na tom, kto ťa objíme, keď sa cítiš sama. Na tom, kto ťa bude milovať v dobrom aj v zlom.

Nezameriavaj sa na povrchné veci, pretože tie časom zmiznú a nebudú podstatné. Zameraj sa na to, čo je trvácne a vydrží navždy. Pravá láska. Skutočné city. Úprimnosť vo vzťahu. Dôvera s milovaným človekom. Všetko ostatné príde časom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating