partner nepodvádza ženu

Podvádzanie a nevera vo vzťahu nie je v tejto dobe nič výnimočné. Bohužiaľ, vzťahy mladých ľudí sú často plytké a preto (skoro) nič nevydržia. Toto sú znaky, ktoré ti však dokážu, že ťa partner nepodvádza, aj keď to možno vyzerá inak.

V rôznych situáciách môžeš mať totižto nepríjemný pocit, ktorý ti našepkáva, že ťa partner podvádza alebo k tebe nie je úprimný. Ak na neho sedia tieto znaky, budeš môcť všetky pochybnosti zahodiť. Nič také sa nestane.

Nedal ti dôvod na pochybnosti

Veľmi podstatný znak, ktorý by nemal byť prehliadaný. Ak pri priateľovi pochybuješ, asi ťa podvádza, lebo intuícia sa málokedy mýli. Pokiaľ ti však nedal dôvod na pochybnosti a od prvého dňa mu bezhranične veríš, môžeš si byť istá, že ti je verný.

Zaujímavosti o milovaní
zdroj: Unsplash/Taisiia Stupak

Je úprimný a povie ti všetko

Ďalším znakom je aj úprimnosť. Keď je k tebe muž úprimný a odpovie ti na každú otázku, ktorú sa ho pýtaš, buď rada. Je ti verný a nikdy by ťa nepodviedol. Len si potom dávaj pozor na to, čo sa pýtaš, ak máš citlivú povahu. Niekedy je lepšie veci z minulosti nevedieť, lebo ak je tvoj priateľ taký dobrý, že nemá pred tebou tajomstvá a povie ti otvorene všetko, niečo by ťa mohlo rozplakať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating