muž sa bojí, že príde o ženu

Stratiť milovanú osobu bolí každého. Keď si na niekoho zvyknutá a deň čo deň sa s ním stretávaš, je ťažké sa naučiť žiť bez neho. Vtedy sa môžeš cítiť, akoby si mala zlomené srdce. V tomto článku odhalíš znaky, že sa muž bojí toho, že o teba príde.

Ospravedlňuje sa, keď urobí chybu

Áno, možno si povieš, že takéto správanie by malo byť automatické, ale nie každý chlap to vie. Typický „grázel“ by sa ti za nič neospravedlnil, ešte by teba obvinil z toho, že nadarmo robíš scénu. Môžeš si byť teda istá, že ak sa ospravedlňuje, keď urobí niečo zlé, záleží mu na tebe. Bojí sa, že ak by sa správal ako zlý chlap, opustila by si ho a nikdy viac by ťa nevidel.

Bezdôvodne ti kupuje darčeky

Snaží sa ti darčekmi ukázať, že si ťa cení a má ťa rád. Zastáva názor, že je lepšie kúpiť darček v obyčajný deň, ako kúpiť darček počas dňa svätého Valentína, lebo si to žena viac váži. Máš to tak aj ty? No tak vidíš, muž o teba nechce prísť, preto si ťa udržiava maličkosťami.

Pár na čiernobielej fotografii
zdroj: Unsplash/Edward Cisneros

Je trochu žiarlivý

našom predošlom článku si sa mohla dočítať o tom, že žiarlivosť je negatívna vlastnosť, ale… nie vždy to tak musí byť. V určitej miere je zdravá a prezrádza o mužovi, že mu na niekom záleží. Keď vidíš na chlapovi, že trochu žiarli a pýta sa ťa záludné otázky, má ťa rád. Možno si to neprizná ani sám pred sebou, ale dostala si sa mu pod kožu viac, než si vedel predstaviť.

Vynakladá veľa úsilia

Aj snaženie sa môžeš vnímať ako znak toho, že sa muž bojí toho, aby o teba neprišiel. Keď vynakladá úsilie na to, aby naplnil tvoje potreby, aby si bola šťastná, robila veci, ktoré máš rada a rozosmieva ťa, buď si istá, že mu na tebe záleží.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating