Je jedno čo to bude stáť, chcem byť s tebou. Chcem byť pri tebe a byť súčasť tvojho života. Chcem vedieť ako sa máš, čo ťa trápi, čo máš chuť spraviť, či si šťastný, spokojný, či ti nič nechýba a či je všetko v poriadku. Chcem, aby si vedel že sa ti vždy budem snažiť pomôcť, poradiť, podporiť, povzbudiť, čokoľvek čo budeš potrebovať a že ťa neopustím, aj keď obaja vieme, že to nebude ľahké. No nechcem, aby si ma bral ako samozrejmosť, ako niečo, čo môžeš odložiť do skrine na neskôr a po čase to opäť začať používať.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

 

Nechcem, aby si náš vzťah bral ako záväzok, ktorý dodržiavať musíš, ale ako záväzok, ktorému verný chceš byť. Sľubujem ti, že z tých horších dní spoločne vytvoríme tie krajšie, slnečnejšie dni. Že život, ktorý budeme žiť, nebude len rutinou a že všetko čo spoločne získame bude odzrkadľovať nás dvoch.

tumblr.com

Nech to stojí čokoľvek, ja budem pri tebe stáť vždy. Ver mi. Možno príde jedného dňa koniec, možno príde skôr, či neskôr, možno nikdy, ale aj cez to ti sľubujem, že ti odovzdám celú seba, svoju dušu, svoje srdce, svoje pocity a myšlienky.  Že vždy budeš pre mňa číslo jedna, že tu budem pre teba či je piatok a či sviatok, či je ráno či neskorá noc, budem tu vždy. Budem tu pre teba.

Nechcem ťa vidieť smutného, chorého či nešťastného, nechcem vidieť smútok či beznádej v tých krásnych zelených očiach, ktoré máš. Chcem, aby si bol šťastný, veselý, aby si bol zdravý a aby si mal všetko, čo budeš chcieť, všetko ti pomôžem získať, len neodíď. Budem pri tebe večer zaspávať, ráno sa pri tebe zobúdzať, budem ti piecť koláče, ktoré tak miluješ, budem ti vyprážať syr s hranolkami aj cez to, že sa mi to jedlo hnusí. Budem ťa držať za ruku, keď pôjdeme spoločne cez mesto. Budem s tebou na verejnosti jesť zmrzlinu hoci vieš, že mi to robí problém. Budem ťa brániť a chrániť a nikdy ťa nezradím.. Budem pri tebe či ti je dobre alebo zle lebo viem, že nemáš rád samotu. Budem pri tebe, ak sa budeš chcieť opiť, pretože viem, že sa potom ľahko púšťaš do bitiek.

Budem s tebou spievať naše pesničky v aute počas toho, keď budeš šoférovať. Budem si užívať život tak ako to viem, pretože si povedal, že si ešte nikdy nestretol niekoho, kto miluje život tak moc ako ja. Budem robiť všetko s vášňou a láskou len pre TEBA. Budem tu keď všetci odídu. A dúfam, že aj ty tu budeš pre mňa. Že budeme tá dvojica, ktorú nič nezničí, nič nerozdelí a že budeme my spolu, sami sebou a hlavne so sebou.