Po tom, čo sa Svadba na prvý pohľad, ktorú vysielala televízia Markíza skončila, sa s odstupom času vynárajú pikošky, ako v skutočnosti všetko dopadlo. A nie len to. Podľa nových informácií nemuseli byť iba Tereza a Milan tými, ktorí sa stretli už pred vzťahovým experimentom.

Minulý týždeň sme sa dozvedeli, ako tento netradičný experiment, ktorý mal nájsť dokonalé dvojice bez toho, aby sa predtým spoznali, dopadol. Nie všetky páry skončili tak, ako diváci predpokladali. Mnohí ostali prekvapení najmä z toho, ktorí chlapi sa nakoniec rozhodli inak, než sa mohlo zdať. No po skončení show sa toho odhalilo oveľa viac.

Iba 2 dvojice sa rozhodli vo vzťahu pokračovať. Tereza a Milan, ktorí sa stretli už pred natáčaním a vyzerá to tak, že sa skutočne milujú. Dokonca už aj chystajú ďalšiu veľkú novinu, ktorá ich vzťah posunie. V rozhovore po skončení natáčania pre televíziu Markíza však aj Michal prezradil, že s Dianou pochádzajú z rovnakého sídliska. Je teda možné, že sa už stretli?

V rámci okolia Košíc síce navštevujeme rovnaké miesta, ale doslova sme sa tam míňali. To je taký paradox,“ reagoval na fakt o tom, že bývajú neďaleko od seba. Údajne sa obaja pohybujú v úplne odlišných kruhoch. Podľa najnovších informácii však už ani oni dvaja pár netvoria. ,,Máme kamarátsko-priateľský vzťah a uvidíme, čo prinesie budúcnosť,” vyjadrila sa Diana pre Plus JEDEN DEŇ. Podľa jej slov túžila po spoločnom bývaní, no tým smerom ich vzťah nesmeroval.

Zdroj: markiza.sk, pluska.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.