Svadba na prvý pohľad, ktorú vysielala televízia Markíza sa skončila. Pre niekoho bolo finále prekvapením, iní výsledok experimentu očakávali. Láska medzi Terezou a Milanom bola jasná od prvej chvíle a preto všetci verili, že spolu ostanú aj po konečnom rozhodnutí.

Tak sa aj stalo. O chvíľku napätia sa síce Milan postaral, pretože pri finálnom rozhodnutí povedal, že vzťah na diaľku pre nich nemôže fungovať. Na to však vytiahol z vrecka kľúč k jeho bytu, ktorý ponúkol Terezke. Tá, samozrejme, nadšene súhlasila. Po skončení tejto show si tak užívajú šťastný vzťah. A pridali k tomu aj jednu novinku.

V dokrútke, ktorá bola ukážkou toho, ako si páry, ktoré spolu ostali (okrem Terezy a Milana to boli iba Diana s Michalom), zaľúbený česko-slovenský párik šokoval ešte jednou informáciou. Svoj vzťah myslia tak vážne, že sa rozhodli pre naozajstnú svadbu vo svojej réžii. Dokonca si našli vysnívané miesto, na ktorom si hneď rezervovali dátum.

Mnohí ľudia v internetových diskusiách im však vzťah neveria. V auguste však uvidíme, či si svoje sľuby Tereza a Milan zopakujú naozaj aj v súkromí.

 

Zdroj: markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.