Prešiel viac ako rok od momentu, kedy si Zuzana Strausz Plačková ľahla pod ruky plastického chirurga. Aj keď to nebol jej prvý zákrok v živote, zrejme šlo o najväčšiu zmenu. Vylepšenia tváre ju vtedy stáli 33-tisíc eur a až teraz na svojom Instagrame ukázala viac fotografií, ktoré si nechávala na porovnanie. 

30-ročná Zuzana sa nikdy netajila tým, že si nechala na sebe niečo vylepšiť. Veď ako by aj mohla, keď zmena oproti jej výzoru z čias, kedy účinkovala v šou Hotel Paradise, je očividná. Z blondínky sa stala tmavovláska, nechala si urobiť nové prsia i pery. Tie sa po čase rozhodla nechať zmenšiť.

Pred rokom a pol sa vybrala na špičkovú kliniku na Ukrajine, kde jej prominentný doktor upravil nos, zbavil ju dvojitej brady či tuku v lícnej časti. Vtedy zverejnila len pár záberov, kde bol viditeľný jej opuch.

Na niektorých fotkách vyzerá ako bábika

Zuzana Plačková ukázala plastiku
zdroj: Instagram/queen.plackova

Vtedajší zákrok ju stál neuveriteľných 33-tisíc eur. Až po vyše roku ho na svojej sociálnej sieti zhodnotila a pridala aj súkromné zábery.

Nejak som sa nevyjadrovala, iba okrajovo vždy, lebo reálne som stále čakala na výsledok, ktorý sa nedostavil do mesiaca ani pol roka vzhľadom na opuch. Musela som si počkať rok, aby som videla väčšie zmeny a dnes sa už môžem pýšiť, napríklad pre mňa tým najkrajším nosom alebo úzkou bradou, či pre mňa nikdy neexistujúcimi kontúrami tváre,“ napísala na Instagram.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.