Influencerka a podnikateľka Zuzana Plačková sa netají tým, že sa rada nechá vylepšiť. Ak s niečím nie je spokojná, má prostriedky na to, aby to zmenila. Len pred pár mesiacmi sa zverila do rúk jedného z najlepších plastických chirurgov, ktorý jej na Ukrajine spravil zákroky za 33-tisíc eur.

V októbri si tak nechala urobiť rekonštrukciu nosa a zbavila sa aj tuku v lícach či dvojitej brady. Vlastným tukom si nechala vyplniť mimické vrásky a doktor jej nechal zmenšiť pery, z ktorej jej vypustili kyselinu hyalurónovú. Po čase si však pery nechala znova zväčšiť, čo mnoho sledovateľov kritizovalo. Podľa nich to s veľkosťou už prehnala.

Momentálne sa Zuzana nachádza na ayurvedskom pobyte na Srí Lanke, kde odišla najmä kvôli zdravotným problémom, ale aj celkovému psychickému zdraviu. Tu absolvuje veľa liečebných procedúr, ktoré zahŕňajú aj zdravé stravovanie.

Obliekať si tu vlastné oblečenie či líčiť sa nemá význam, na takom pobyte sa žije čo najprirodzenejšie. „Ani si nepamätám, kedy naposledy som sa vyparádila, urobila som si vlasy, namaľovala, obliekla som sa. Tu? Tu to je jedno. Tu si 4 dni v tom istom, hlavu ani neviem kedy som si umývala naposledy a každý to má úplne na háku,“ vyjadrila sa v stories na jej Instagrame.

Priznala aj najbližšie plány so svojím výzorom. Konkrétne s perami, ktoré mnohí označujú za prehnané: „Extrémne sa teším domov, viete na čo? Že si dám odpustiť pery, lebo prepal to je. Toto sú asi najväčšie pery, aké som kedy mala, takže to treba dať naspäť.“

zdroj: instagram/queen.plackova

Po tejto fotke sa na Zuzanu spustila vlna kritiky kvôli perám. „Za každú je*nutú narážku na moje pery obmezdujem ľudí … Ja tiež vás nekritizujem ako vypadáte, tak to nerobte ani vy,“ odkázala v komentároch ľuďom, ktorí mali potrebu riešiť jej výzor.

zdroj: instagram/queen.plackova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.