instagram/queen.plackova

Podnikateľka a influencerka Zuzana Plačková si momentálne užíva dovolenku v Dominikánskej republike, kde je spolu s manželom Reném a dvoma priateľmi, ktorí pre ňu aj pracujú. Svojim fanúšikom posiela prostredníctvom príspevkov na Instagrame kúsok exotiky a slnka. No aj v takom raji narazila na problémy.

Tie sa momentálne týkajú jej zdravia. Tesne predtým, než sa vybrala do exotiky, prezradila na sociálnej sieti, že po niekoľkých týždňoch strávených v Dominikánskej republike, ju čaká ďalšia destinácia. Ňou má byť Srí Lanka, kde sa však už Zuzana chystá sama, taktiež na niekoľko týždňov. Tam ju však nečaká len ležanie na pláži, ale liečebný pobyt.

Včera sa totiž zverila fanúšikom, že ju v noci chytili silné bolesti rúk, čo majú na svedomí jej žily. Zuzana má totiž zdravotné problémy s cievami, ktoré doteraz pociťovala najmä na nohách. Práve toto má byť jeden z dôvodov, kvôli ktorému sa rozhodla odísť na liečenie do exotiky. Okrem toho sa nedávno vyjadrila, že tento pobyt by jej mal celkovo zmeniť život. Na ceste za zdravým a lepším životom jej sledovatelia určite držia palce!

zdroj: instagram/queen.plackova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News