Zuzana Strausz Plačková si pred dvoma týždňami pobalila kufre a odcestovala na Ukrajinu. Nešlo však o žiadnu dovolenku. Navštívila tam kliniku plastickej chirurgie, kde sa dala znovu trochu vylepšiť.

Zuzana sa zverila do rúk doktora Maxima Ivanchuka, ktorý je známy svojou precíznou prácou. Na svojom Instagrame prezradila, že si dala urobiť rekonštrukciu nosa, pričom jej aj spriechodnil prepážky, s ktorými mala už dlhšie problém.

Okrem toho sa zbavila dvojitej brady a tuku v lícach. Svojím vlastným tukom si nechala vyplniť aj mimické vrásky. Doktor jej tiež odporučil rozpustenie kyseliny hyalurónovej v perách, aby bol výsledok ešte lepší. A celková suma za tieto zákroky? Neuveriteľných 33-tisíc eur.

zdroj: instagram.com/queen.plackova

Kedy sa dočkáme fotiek, to je ešte otázne. Zuzka ale sama avizovala, že celý priebeh dokumentovala. Po operácii bola veľmi opuchnutá a ešte chvíľu potrvá, kým opuch zmizne a dostaví sa želaný výsledný efekt. Sama povedala, že chce pridať fotky až potom, keď bude zahojená, aby fanúšikovia videli ten veľký rozdiel.

Jej pobyt na Ukrajine už pomaly končí, ale na dva týždne sa s manželom Reném presúva do tepla, kde si chce ešte oddýchnuť. Tešíme sa na fotky!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.