unsplash.com

Spoznali sme sa dosť dávno. Ja som bola celá nervózna, chcela som na novej škole zapadnúť. Nájsť si priateľov. Prvé týždne som ťa obchádzala. Ešte som totiž nepoznala tú citlivú dušu a srdce naplnené láskou. Ale škola nás (vďakabohu) spojila. Pri našom prvom rozhovore som prišla na to, že si celkom fajn dievča. Mali sme veľa spoločných tém a v piatky sme sa stretávali v meste. Zoznámila si ma s kopou ďalších úžasných ľudí. Už si ani nespomínam, koľkokrát sme sa spolu nasmiali.

Len s tebou som zažila tie najúžasnejšie opekačky pod holým nebom. Neskoré večerné debaty o živote na lavičke pred tvojím domom. Letné túry, chaty plné dobrej hudby a zábavy… Naše spoločné chvíle sa nedajú zrátať. Bolo ich tak neskutočne veľa a každá jedna spomienka má pre mňa nesmiernu hodnotu.

zdroj: Photo by Evelyn Mostrom on Unsplash

Chcem, aby si vedela, že ťa nikdy neopustím. Vždy budem stáť po tvojom boku, nech sa deje čokoľvek. Mám ťa veľmi rada. Beriem ťa ako svoju druhú sestru. Sme také zohraté. Ty si jednou polovicou môjho tela. Si polovica môjho srdca.

Chcem, aby si vedela, čo pre mňa znamenáš. Si ako hviezda uprostred noci svietiaca mi na temnú cestu. Ako ruža v kope poľnej trávy. Ako voda v strede púšte. Si tak veľmi vzácna. Som si istá, že takú osobu, ako si ty, už nikdy v živote nenájdem.

Preto by som sa ti chcela poďakovať za všetky naše spoločné chvíle. Za to, že pri mne stojíš, aj keď sa neusmievam a nemám dobrú náladu. Ďakujem ti za tvoju náruč, ktorú si mi ochotná poskytnúť kedykoľvek.

zdroj: Photo by Lucas Lenzi on Unsplash

Ďakujem ti za nádherné spomienky, ktoré mám najmä vďaka tebe. Ďakujem ti za tvoje veľké srdce. Ďakujem ti za to, že ma máš neskutočne rada aj napriek tomu, ako veľmi dobre ma poznáš. Ďakujem ti za všetky tie dni plné smiechu, bláznivých nápadov a vrúcnych objatí. Si pre mňa nenahraditeľná a nedokážem si predstaviť, čo by som bez teba robila. Ďakujem za to, že si.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife