foto: unsplash.com/@alyson_jane

Láska ide cez žalúdok. A preto vedieť dobre variť je základom úspešného vzťahu. Aj náš žalúdok sa poďakuje za plnohodnotné jedlo a vyváženú stravu. Niektorí z nás to majú v génoch a vedia, ako správne variť už pri prvom pokuse, iní sa to musia poriadne naučiť a zodrať pár hrncov do čierna. 

Toto sú tri znamenia, ktoré majú predpoklady byť najúžasnejšími kuchármi pod slnkom. Či už v rodine alebo špičkovej reštaurácii.

Vodnár

Znamenie zverokruhu, ktoré je hlavne originálne a kreatívne. Miluje výzvy a vždy dotiahne svoje plány a ciele do dokonalosti, preto ak sa raz rozhodne navariť alebo upiecť nedeľnú dobrotu, môžeš si byť istá, že to bude to najlepšie z najlepšieho. Je kreatívny a rád skúša nové nápady, preto nečakaj nič obyčajné.

Býk

Je to veľký pôžitkár a miluje spájanie zaujímavých chutí, no stále je opatrný a radšej stavia na klasiku v novom podaní. Je síce v mnohých oblastiach konzervatívny, ale rád improvizuje a nevyhýba sa žiadnej zahraničnej kuchyni. Vládne mu planéta Venuša, takže má sklony k umeniu a estetický tanier je jeho plátnom.

Škorpión

Disponuje úžasnými nápadmi, no často ostanú len v jeho hlave. Je tajomným znamením, ktoré je nevyspytateľné, no svoju spontánnosť a záhadnosť dáva do receptov, a tak je výsledok vždy neuveriteľný. Miluje experimentovanie, je originálny a má vynikajúcu pamäť, preto často varí len tak z hlavy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy