Herci

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Obľúbený slovenský herec sa stane oteckom. Krásnu správu oznámila Televízia Markíza. Pozri na prvé fotky s bruškom. Avšak, aké nepríjemné udalosti sú spájane s tehotenstvom?

V seriáli Oteckovia si spoločne zahrali Vladimír Kobielsky, Braňo Deák, Filip Tůma a Marek Fašiang. Tento obľúbený rodinný príbeh už však skončil a na obrazovkách ho už nesledujeme. Namiesto neho však prišila na obrazovky Mama na prenájom.

Ešte predtým sme sa nevedeli odtrhnúť od ďalšieho seriálu s názvom Druhá šanca. Tu hviezdil opäť Vladimír Kobielsky v spoločnosti Jána Koleníka či Victora Ibaru.

Mama na prenájom sa stala novým hitom, kde práve Vladimír hrá jednu z hlavných postáv, kde sa po jeho boku objavuje Adam Bardy alebo Maca Zábranská. Ako je teraz z najnovších fotiek jasné, práve z tohto herca sa stane otecko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vlado Kobielsky (@vladokobielsky)

Slovenský herec bude oteckom

Tehotná však nie je jeho manželka Alenka, s ktorou vychovávajú už tri detičky. Z herca sa otecko stane práve v spomínanom seriáli, kde tvorí pár s vdovou Kamilou Heribanovou. Táto dvojica mala v príbehu nedávno svadbu, no a momentálne sú aj v radostnom očakávaní.

Nejde teda o skutočné tehotenstvo, ale iba o to „pracovné“ v obľúbenom seriáli. Seriálovému Edovi to však v spoločnosti jeho priateľky Beáty pristane.

Fotky s bruškom sa ti zobrazia po preklikaní TU

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MNP<3✨️💞🦋💐💍🫶 (@mp4.mnp)

Pokračovanie seriálu sa na naše obrazovky vráti už 4. septembra a ak si sledovala prvú sériu, určite si pamätáš, že skončila naozaj napínavo. Ako informuje TV Markíza, okrem tehotenstva bude musieť Kamila Heribanová (Beáta) riešiť aj nepríjemnosti s chorobou matky či upadajúcim podnikom.

Tak čo, tešíš sa na pokračovanie tohto seriálu?

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News