Mama na prenájom
Instagram/macazabranska/mamanaprenajom.markiza

Veľkej láske je koniec! 28-ročná moderátorka 7. série Let’s Dance a hviezda obľúbeného seriálu Mama na prenájom sa rozišla so svojím 56-ročným partnerom. Dôvod Maca Zábranská popísala pre Nový čas

Do povedomia divákov sa Martina dostala ako moderátorka Let’s Dance, kde ale schytala poriadnu kritiku. Postupne si ju ale diváci obľúbili. Vidieť si ju na televíznej obrazovke mohla už skôr, v seriáli Svätý Max a aktuálne hviezdi v hlavnej role seriálu Mama na prenájom, ktorý sa zakrátko stal veľmi obľúbeným.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martina Maca Zábranská (@macazabranska)

Aj napriek neúspechu v moderátorskom svete, sa na to dala opäť a uvidíme ju v najbližšej sérii letnej šou S úsmevom po Slovensku. Nahradila tam herečku Janku Kovalčíkovú.

Hviezda seriálu Mama na prenájom sa rozišla s partnerom

Svoje súkromie si Maca Zábranská snaží chrániť, no nie je tajomstvom, že s bývalým partnerom sa zasnúbila. V roku 2021 sa však rozišli a svadba sa nekonala. Takmer presne pred rokom sa ale dostalo na povrch, že randí s o 28 rokov starším hereckým kolegom Jiřím Dvořákom, ktorý pôsobí v Česku. Zdá sa však, že aj tento vzťah sa krásnej Slovenke rozpadol.

Novému času sa podarilo zistiť, že Maca Zábranská je znovu single. „S Jirkom už netvoríme pár,“ priznala sama herečka pre denník.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martina Maca Zábranská (@macazabranska)

A dôvod ťa možno neprekvapí. „Hlavným dôvodom rozchodu bola vzdialenosť, ktorá nás oddeľovala a tiež množstvo pracovných povinností, ktoré nám neumožňovali tráviť spolu dostatok času. Ostali sme však veľmi dobrí priatelia,“ vysvetlila.

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News