Zábranská

Martina Zábranská sa na našom území poslednú dobu poriadne preslávila a určite ju už netreba nijako extra predstavovať. Ako teraz informuje portál cas.sk, Maca získala nový job. V obľúbenom projekte však ukradla prácu obľúbenej Slovenke.

Zábranská žiari na TV obrazovkách stále viac a viac

Martina Zábranská sa dostala do povedomia verejnosti hlavne vďaka moderátorskej úlohe. Minulý rok sa totižto objavila na obrazovkách TV Markíza v obľúbenej šou Let’s Dance. Práve vtedy však od divákov schytala poriadny hejt a jej vystupovanie sa im vôbec nepáčilo.

O čosi neskôr rozbehla aj svoju úspešnú hereckú kariéru a zahliadnuť si ju mohla v seriáloch Svätý Max alebo Priznanie. Momentálne účinkuje aj po boku Adama Bardyho a ako už iste vieš, hrá jednu z hlavných postáv v seriáli Mama na prenájom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martina Maca Zábranská (@macazabranska)

Maci sa darí aj v osobnom živote, kde žiari po boku českého herca Jiřího Dvořáka. Ten si zahral napríklad vo filmoch Anjel Pána alebo Zúfale ženy robia zúfale veci. Aj keď je medzi nimi až 27-ročný vekový rozdiel, vyzerá to tak, že im to spolu klape.

Maca bude opäť moderovať

Ako informuje portál cas.sk, Maci sa teraz podarilo získať ďalší lukratívny job. Vráti sa k roli moderátorky a v obľúbenej šou nahradí Janku Kovalčíkovu. Po kritike v Let’s Dance teda prijala obrovskú výzvu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martina Maca Zábranská (@macazabranska)

„Ponúkli mi účinkovať v relácii S úsmevom po Slovensku. Najprv som tomu nechcela veriť. Som z toho nadšená,“ vyjadrila sa.

Vyzerá to teda tak, že Zábranská sa na RTVS objaví po boku stálic – Čekovského, Valábika a Kavashovej. Ako sama priznala, táto práca je pre ňu splneným snom a reláciu sama sledovala. Vyjadrila sa samozrejme aj k náhrade herečky Kovalčíkovej.

Prekvapilo ma, že práve Janka ďalej nebude súčasťou tejto skladačky. Mám informáciu, že bola pracovne vyťažená. Je to česť, že ju môžem nahradiť, „dodala.

Podľa dostupných informácií natáčanie začalo ešte počas šou Let’s Dance, ktorú tento rok vyhrala práve Janka. Logicky tak bola veľmi zaneprázdnená a preto prenechala svoju rolu novej tvári.

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News