Dunaj, k vašim službám

Fešák, ktorý sa aktuálne pravidelne objavuje v seriáli Dunaj, k vašim službám, sa v realite oženil. Túto úžasnú správu prezradil jeho kolega v spoločnom príspevku na Instagrame. Na svadbe nesmeli chýbať ani herci z Mamy na prenájom, kde taktiež hviezdi. 

Ak ti nič nehovorí meno Erik Žibek, možno ti čosi napovedia jeho seriálové mená. V Mame na prenájom hrá pôrodníka Borisa Rusnáka. V posledných odvysielaných častiach sa pravidelne objavuje aj v seriáli Dunaj, k vašim službám. Tam dostal rolu Matúša, Petrovho kamaráta z vojny. Okrem toho si zahral Nika v Pánovi Profesorovi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Diváci Televízie Markíza a fanúšikovia týchto obľúbených seriálov ho môžu poznať najmä ako lámača ženských sŕdc. V realite je však šťastný po boku jedinej partnerky. Rovnako ako v Mame na prenájom, aj v skutočnosti si jeho srdce získala kráska menom Lucia.

Herec zo seriálov Mama na prenájom a Dunaj, k vašim službám sa oženil

Práve pred pár hodinami na Erikovom Instagrame pribudla zaujímavá fotka. Je na nej spolu so svojimi kolegami zo seriálu Mama na prenájom. To by ale nebolo nič zvláštne, keby nešlo o snímku z vlastnej svadby známeho herca. Za manželku si vzal krásnu brunetku Luciu Ševčíkovú, ktorá verejnosti nie je známa.

Na Erikovej svadbe nesmela chýbať Kristína Spáčová, ktorá v seriáli Mama na prenájom hrá doktorku Simonu. Okrem nej tam prišiel aj Adam Bardy alias Borisov najlepší priateľ a kolega Martin Toman. Nechýbal tam ani Peter Kiss. On v obľúbenej rodinnej snímke hrá primára Milanka Staviarskeho.

„Všetko najlepšie na vašej ceste životom, vám praje tím Kvetná!“ napísal Adam Bardy k spomínanému spoločnému príspevku. Prostredníctvom neho odhalil, že jeho kolega sa oženil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adam Bardy (@adambardy)

V komentároch novomanželom blahoželajú fanúšikovia, ale aj známe tváre nášho šoubiznisu.

Ku gratuláciám sa pripájame aj my!

Zdroj: Instagram/erik.zibek

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News