mama na prenajom

Aj druhá séria seriálu Mama na prenájom, ktorý sa po letnej pauze vrátil na obrazovky, prináša každý pracovný deň zapeklité situácie. Ako informuje web Markiza.sk, o tie sa bude po novom starať i úplne nová postava. Kto to bude?

Seriál Mama na prenájom vznikol na základe tureckej predlohy s pôvodným názvom Benim Tatlı Yalanım. Romantický príbeh opusteného otecka Martina, ktorého stvárňuje Adam Bardy, chytil Slovákov za srdcia od úplného začiatku.

Okrem jedného z najpríťažlivejších Slovákov patria k ústredným hercom aj Martina Zábranská, Vladimír Kobielsky, Kamila Heribanová či Maroš Kramár. Len nedávno pribudla do deja i Monika Horváthová, ktorá sa ako Lucia, Martinova manželka a biologická mama ich dcéry Hanky, vrátila po piatich rokoch do ich životov, aby im všetko prevrátila naruby.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Mama na prenájom s novou posilou

Web Markiza.sk prezradil fanúšikom denného projektu, že sa môžu tešiť aj na ďalšiu posilu, ktorá bude nemálo miešať karty. Ide o postavu psychologičky a učiteľky v podaní krásnej Liv Bielovič. Talentovanú herečku môžeš poznať napríklad ako riaditeľku nemocnice Adelu zo seriálu Druhá šanca alebo účinkujúcu 7. série šou Tvoja tvár znie povedome. Aká bude jej rola v Mame na prenájom?

„Ona je veľmi zaujímavá, čo som veľmi rada. Je to dobrý charakter. Je farebný v tom, hovorím farebný preto, lebo je taký emocionálne široký, širokospektrálny. Je to rola ženy, učiteľky, ktorá by už chcela mať deti. Chcela by mať rodinu, chcela by si nájsť tú svoju spriaznenú dušu a stráviť s ňou zvyšok života a tak,“ prezradila Liv o novej hereckej úlohe v rozhovore pre Markiza.sk.

Zúfalá žena stretne na svojej životnej križovatke jednu z ústredných postáv, ktorú sa bude snažiť presvedčiť o tom, že práve on by mal byť otcom jej dieťaťa. Žeby išlo o Martina? V tom prípade by sa jeho trojuholník s Naďou a Luciou ešte viac zamotal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Livia Bielovic (@livbielovic_official)

Zdroj: Markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News