Mama na prenájom

Na toto čakali diváci už od prvej časti! Televízia Markíza v poslednej sezóne odštartovala aj svoj nový denný seriál, ktorý nahradil mimoriadne obľúbených Oteckov. Mama na prenájom sa teší rovnakej obľube nielen vďaka príbehu, ale aj skvelému hereckému obsadeniu.

Hlavnú úlohu dostal Adam Bardy, ktorý hviezdil v seriáli Pán profesor a Druhá šanca. Práve v relácii z lekárskeho prostredia jeho postava zomrela, čo sa mnohým divákom nepáčilo. Pravdou však bolo, že Adam sa už pripravoval na svoju novú rolu. Po jeho boku žiari aj Martina Zábranská, ktorá stvárňuje falošnú mamu.

Seriál Mama na prenájom odhalil tajomstvo

Príbeh sa totiž točí okolo otecka, gynekológa Martina (Adam), ktorého opustila manželka Lucia, tak sa musí o svoju malú dcérku starať sám. Hanke nájde falošnú mamu (Martinu), ktorú si dievčatko ihneď zamiluje. Dlhé týždne však diváci nemali ani tušenia, kto stratenú mamu Luciu stvárni a či sa vôbec objaví v deji. No a teraz sa dočkali, keďže Markíza odhalila jej meno!

V poslednej časti sa Martin rozhodne manželke zavolať. V ukážke, ktorú vopred zverejnila televízia, sa z telefónu ozve známy hlas. Úlohu Lucie dostala slovenská herečka Monika Horváthová, ktorá je aktuálne hlavnou hviezdou v seriáli Klamstvo. Čo myslíš, objaví sa v seriáli aj fyzicky a zamieša karty?

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News