Slovenská herečka Diana Ristová a Oliver Asztalos

V nových televíznych seriáloch na slovenských obrazovkách dostávajú čoraz viac šancu aj mladé a talentované tváre z tejto generácie. Jednou z nich je aj slovenská herečka Diana Ristová, ktorá aktuálne hviezdi v markizáckej Mame na prenájom. Len málokto tuší, že jej partnerom je jej kolega z brandže.

Má len 22 rokov, no vyzerá to tak, že sa jej v pracovnom, ale i osobnom živote, mimoriadne darí. Dianu si diváci môžu pamätať zo seriálu Pán profesor a aktuálne sa objavuje v spomínanom dennom seriáli, kde hrá postavu Lenky. Okrem toho moderuje víkendovú šou v známom rádiu a dokonca vie aj krásne spievať. Čas na lásku si však popri tom všetkom stále nájde.

Seriál Mama na prenájom
zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Slovenská herečka má po boku taktiež herca

Tak ako jej kolegyňa z Pána profesora, Kristína Spáčová, i ona našla lásku v tej istej brandži. Po boku sympatickej Diany stojí Oliver Asztalos, ktorého môžu diváci poznať zase zo seriálu Oteckovia. Vyzerá to tak, že medzi mladými hercami láska len tak kvitne.

„Obaja milujeme divadlo, ale neradi ho hráme pred sebou. Máme radi fikciu, najmä tú filmovú. Nemáme výročie, ani nič také, len výnimočne čas vypisovať na Instagram,“ vyjadrila sa nedávno na adresu svojho partnera. Práve to, že pred sebou nemajú žiadne masky, je pre ňu dôvodom, prečo im to od začiatku tak dobre funguje.

Čo povieš, no nie sú spolu krásny pár?

Slovenská herečka Diana Ristová a Oliver Asztalos
zdroj: Instagram/dianaristova_

Zdroj: Instagram/dianaristova_

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News