Táňa Pauhofová sa stala mamou

Konečne sa stala mamou! Známa krásna herečka Táňa Pauhofová dnes porodila svoje prvé dieťa a s manželom Jonatánom Pastirčákom mu vybrali zvláštne meno. Novopečená mamina to fanúšikom oznámila na svojom Instagrame, no na Facebooku sa s tým pochválil aj hrdý otecko. 

38-ročná herečka patrí k najvýraznejším hereckým tváram na Slovensku, aj v zahraničnom Česku. Svoje súkromie si na sociálnych sieťach veľmi prísne stráži a Instagram využíva prevažne iba pracovne.

Táňa Pauhofová a Koleník
zdroj: Instagram/tana_pauhofova_official

Súkromie si stráži

Málokto dokonca vedel, že sa vydala za hudobného producenta a skladateľa Jonatána Pastirčáka, ktorý je od nej o 10 rokov mladší. Dvojica pred svadbou spolu randila iba 2 roky.

Pred niekoľkými mesiacmi sme sa aj my dozvedeli, že Táňa Pauhofová čaká bábätko. Odhalilo ju vypuklejšie bruško pod šatami na akciách, ktorých sa zúčastňovala, o čom fanúšikovia začali diskutovať a domýšľať si.

Hovorí sa však, že bez vetra sa ani lístok nepohne a inak to nebolo ani v tomto prípade. Manžel slovenskej herečky totiž po pár dňoch či týždňoch oficiálne potvrdil to, že čakajú bábätko.

Pauhofová
zdroj: Instagram/tana_pauhofova_official

Po niekoľkých týždňoch, keď už Tánine tehotenstvo nešlo skryť za žiadnych okolností, no nechala nás v napätí, či to bude dievčatko alebo chlapec. „My už máme meno dávno. Ja to každému hovorím na počkanie, aj keď sa nepýta, ale hovorím to každému do očí. Sme absolútne spokojní, nech by to bolo akokoľvek. A tak, ako to je, sme najspokojnejší,“ povedala vtedy mamina v očakávaní. Meno si ale ešte nechala pre seba.

Táňa Pauhofová sa stala mamou

Prvorodené dieťatko sa už dostalo na svetlo sveta. Táňa na svojom instagramovom profile zverejnila fotku malej rúčky. Pod príspevok napísala iba: „MILUJEM. Prvé dve fotky sú od Stanky Topoľskej. Tá tretia je naša láska.“

Otecko však na svojom facebookovom profile prezradil viac. „Som veľmi hrdý otec. Hrdý na moje dve najstatočnejšie dievčatá. Táňa a Míla,“ napísal na svoj Facebook pod rovnakú fotku.

Novopečeným rodičom gratulujeme aj my a želáme im veľa síl, zdravia a lásky v nadchádzajúcom období.

Zdroj: Instagram/tana_pauhofova_official, Facebook/Jonatan Pastircak

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News