Táňa Pauhofová
Instagram/tana_pauhofova_official

To, o čom sa iba šuškalo, je konečne potvrdené. Obľúbená slovenská herečka Táňa Pauhofová, nosí pod srdcom bábätko. Prvé špekulácie sa objavili, keď sa jej na premiérach filmov črtalo pod oblečením bruško. Ani ona, ani jej manžel Jonatán, túto správu nepotvrdili a súkromie si držali v tajnosti. Až doteraz. Pre Plus 7 dní informáciu potvrdil budúci otecko.

38-ročná herečka sa minulý rok tajne vydala za svojho o 10 rokov mladšieho partnera, hudobníka Jonatána Pastirčáka. Nikto ani len netušil, že sa dvojica vôbec zasnúbila. Táňa totiž svoje súkromie verejne nezdieľa, aj keď je evidentne naozaj šťastná.

Čoskoro sa z nej stane prvýkrát mama

Na slovenskej premiére filmu Šťastný nový rok 2, ale aj na českej premiére filmu Známi neznámi, mala na sebe oblečenie, ktoré pútalo pozornosť. Svoju štíhlu postavu skrývala za voľnejšie kúsky, čo u nej nebýva zvykom. Práve preto sa hneď začalo šuškať o tom, že Táňa Pauhofová je tehotná.

Áno, Táňa je tehotná a je v piatom mesiaci. S Jonatánom sa už ich prvého bábätka nevedia dočkať,“ povedal nedávno neznámy zdroj. Tentokrát sa ale pre Plus 7 dní vyjadril samotný Jonatán. „Áno, je to fantastická správa. Teším sa, že budem otec. Samozrejme, že človeku napadne, že dieťa príde do ťažkých časov. Je to zvláštne, lebo život je zároveň najväčší dar,“ vyjadril sa.

Táňa Pauhofová je tehotná

Zdroj: Plus 7 dní

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News