Táňa Pauhofová
Instagram/tana_pauhofova_official

Skrýva sladké tajomstvo? 38-ročná herečka Táňa Pauhofová je mimoriadne obľúbená nie len na Slovensku, ale aj v susednom Česku. V kariére sa jej dlhé roky darí a je obsadzovaná do našich najlepších a najväčších filmov. Zdá sa však, že veľké šťastie ju stretlo aj v súkromí. To si síce veľmi stráži, no najnovšie Pluska prišla s údajnou veľkou novinkou.

Táňa sa minulý rok tajne vydala za svojho o 10 rokov mladšieho partnera, hudobníka Jonatána Pastirčáka. V tom čase tvorili pár len niečo cez dva roky a svoj vzťah nikdy verejne neriešili. Zásnuby aj súkromná svadba tak boli pre mnohých fanúšikov veľkým prekvapením.

Najmä po tom, čo jej nevyšiel dlhoročný vzťah s hercom Tomášom Maštalírom, po ktorom mala údajne viac nepodarených známostí.

Táňa sa má však podľa údajných informácií teraz tešiť aj z inej veľkej novinky. Na premiérach dvoch posledných filmov, v ktorých si zahrala, si fanúšikovia všimli, že svojím outfitom si akoby zakrývala bruško. Na slovenskej premiére druhej časti hitu Šťastný nový rok, ale aj na českej premiére filmu Známi neznámi, mala oblečené širšie nohavice a voľnú blúzku.

Táňa má pritom skvelú postavu, ktorú vždy rada predviedla v inom štýle. „Z jej okolia nám totiž asi už traja ľudia povedali, že Táňa by mala čakať prvé dieťatko, no zatiaľ si túto informáciu necháva iba pre seba a blízku rodinu,“ píše Pluska. To, či je to naozaj pravda, sa zrejme dozvieme až časom.

Táňa na slovenskej premiére filmu Šťastný nový rok 2

Pre viac foto z českej premiéry filmu Známi Neznámi klikaj na šípku vpravo

Zdroj: pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News