Mila Kunis, celým menom Milena Markivna Kunis sa narodila židovskej rodine, v ukrajinskom meste Černovice. Keď mala Mila 7 rokov, Ukrajina sa odtrhla od ZSSR, a ona s rodinou sa odsťahovala, za vidinou lepšieho života, do Los Angeles. A veru, niečo to malo do seba, pretože vďaka tomu sa dnes radí medzi najlepšie herečky súčasného Hollywoodu vôbec.

No a to inšpirovalo aj nás, aby sme ti ponúkli na dnešný večer skvelé filmové tipy z jej produkcie. Rozhodne ľutovať nebudeš! Portál marieclaire.com ponúka širší výber, mi ti však do pozornosti dávame najmä tieto!

Špión, ktorý ma dostal

Dve super herecké talenty na jednom mieste. Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) sú od detstva najlepšie kamarátky a bývajú spolu v Los Angeles. Jedného dňa sa u nich v byte objaví bývalý priateľ Audrey, ktorého prenasleduje banda nebezpečných zabijakov. Dievčatá ani nevedia ako, a už sú v tom celé po uši aj ony! Precestujú Európu, zlikvidujú zopár podozrivých indivíduí (väčšinou omylom) a pokúsia sa zachrániť svet. Tak o takéto dobrodružstvo sa ti postará práve tento snímok od sympatickej herečky.

Kopačky

Romantické príbehy už veľa asi takého prevratného nedajú. Alebo? Majú byť fajn a príjemné, občas sa môže nejaká tá slza objaviť, je jedno či od smiechu alebo dojatia. Bozky, romantické presladené gestá a tak ďalej… No, ale jeden z tých fakt že lepších romantických príbehov je práve snímka Mily Kunis, určite ti vytvorí úsmev na tvári a spríjemní nudný večer. A áno, nájdeš v ňom aj veľmi atraktívnych mužov.

Cesta do krajiny Oz

Do pozornosti ti dávame, možno sa pousmeješ a povieš, čo to za somarinu, ale ver, že i keď je to na prvý pohľad určené najmladším divákom, práve tento snímok je skvelou púťou ponoriť sa do sveta fantázie a oddýchnuť si trochu od dnešnej hektickej doby. Herecky Oza zachraňuje šarm a vtip Jamesa Franca, ako aj charizmatický výkon ženských antagonistiek. Zlá čarodejnica v podaní Margaret Hamilton a Mila Kunis. Takže ak ťa láka svet čarodejníkov, kúziel, rozhodne si to pozri!

Zdroj: marieclaire.com, Youtube

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.