Instagram/letsdance.markiza

Prvé kolo tanečnej šou Let´s Dance máme úspešne za sebou. Ako sa dalo čakať, diváci sa začali vyjadrovať na Facebooku aj Instagrame. Mnohí boli veľmi spokojní a sledovanie relácie si užili. V komentároch sa objavilo aj veľa kritiky, ktorá smerovala predovšetkým na jednu osobu. 

V našom predošlom článku si môžeš pozrieť, ktorý pár skončil na prvom a na poslednom mieste a tiež tam nájdeš, ako vyzeralo všetkých 11 tanečných párov. Diváci pri televíznych obrazovkách boli milo prekvapení z výkonov niektorých známych osobností. Určite najviac prekvapil herec Janko Koleník, ktorého hneď označili ako favorita na víťazstvo.

Takto zhovievaví ale ľudia neboli pri komentovaní moderátorky Martiny Zábranskej. Práve ona si vyslúžila množstvo negatívnych ohlasov.

Ľuďom sa nepáčil spôsob jej vyjadrovania, otázky, ktoré kládla tanečníkom a celkovo aj jej výzor, ktorý podľa ich slov bol neupravený. Na začiatku príprav sme vedeli o tom, že moderátorom bude Viktor Vincze. To, že sa k nemu pridá aj mladá herečka, sme sa dozvedeli len nedávno. Mohla si ju vidieť napríklad v seriáli Druhá šanca a čoskoro sa ukáže aj v seriáli Svätý Max.

Moderátorov porovnávali aj s Pycom a Adelou Vinczeovou, ktorí zvykli moderovať predchádzajúce ročníky. Je teda pochopiteľné, že nové tváre sa im nedokážu hneď po premiére vyrovnať. Takéto tvrdé slová ale Maťa na svoju adresu asi nečakala.

Moderátori Viktor Vincze a Martina Zábranská

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News