Instagram/letsdance.markiza/macazabranska

S novými tvárami sa v pripravovanej tanečnej súťaže akoby roztrhlo vrece! Do Let’s Dance mieria nie len známe celebritné tváre a ich taneční partneri, ktorí sa budú usilovať o víťazstvo, ale zmeny nastali aj v obsadení poroty či dokonca, prekvapivo aj v úlohách moderátorov. Doteraz bol za sprievodcu večerom predstavovaný len Viktor Vincze, no Markíza odhalila, že pred obrazovkami nebude stáť nakoniec sám.

Všetky celebrity, ale aj profesionálni tanečníci, ktorí budú súčasťou tanečnej šou, sa predstavovali postupne. Najprv bola predstavená prvá súťažiaca, ktorou sa stala naša bývalá úspešná tenistka, Dominika Cibulková. Tá bude mať počas celej súťaže po ruke dokonca aj vlastného stylistu.

Neskôr sa odhalilo aj ďalších 10 mien, pričom celú zostavu tvoria okrem Dominiky aj Marek Fašiang, Ján Koleník, Adam Bardy, Diana Mórová, Kristína Svarinská, Zuzana Kubovčíková Šebová, Michal Kovačič, Attila Végh, Fero Joke či Aicha.

Prekvapením je aj fakt, že Adela Vinczeová tentokrát zasadne do poroty, kde jej spoločnosť budú robiť aj stálice Tatiana Drexler a Ján Ďurovčík, no ich štvoricu oživí kubánsky choreograf Jorge González. A ani Adelin manžel, Viktor, neostane sám a po svojom boku bude mať niekoho do páru. Úplne po prvýkrát bude takúto veľkú šou pred televíznymi obrazovkami moderovať krásna herečka Martina Zábranská.

Tú mnohí poznajú aj ako rozhlasovú moderátorku pod prezývkou Maca. Nedávno si zahrala aj v jednej z častí markizáckeho projektu Druhá šanca a vidieť ju budeme môcť aj v pripravovanom seriáli Svätý Max.

Čo myslíš, ako jej pôjde nová úloha?

Tieto páry uvidíme na parkete

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News