Ladislav Angyal

Každý na tomto svete má svoj vyhradený čas. Odchod našich blízkych nás však vždy bolí a to, za ako dlho sa s tým vysporiadame, je individuálne. Obrovskú bolesť momentálne prežíva aj známy SuperStarista, ktorý sa v súťaži preslávil hitom Pošta. Vždy dokázal vyčarovať úsmev na tvári všetkým navôkol, dnes však potrebuje silu a povzbudivé slová on. O nešťastnej správe informoval na svojom Instagrame

Spevák Ladislav Angyal sa do povedomia verejnosti dostal v roku 2018, keď sa prihlásil do speváckej súťaže SuperStar. Hoci sa svojím chytľavým hitom neprebojoval do finále, súťaž mu dala šancu na nový život.

Hneď potom, ako v televízii odvysielali reportáž o Lackovi, ktorý žil s chorou mamou Katkou na invalidnom dôchodku v ťažkých podmienkach, ľudia sa zmobilizovali a na účet Nadácie Markíza poslali vyše 50-tisíc eur.

Vďaka štedrým ľuďom si mohol známy SuperStarista, ktorý kedysi vyrastal aj v záhradnej chatke, kúpiť spolu s mamou byt v Komárne, kde našli bezpečie. Pani Katka bola za svojho syna nesmierne vďačná a robil jej obrovskú radosť.

Najväčšia životná rana

Dnes však Lacko prišiel so smutnou správou. „S hlbokým zármutkom oznamujem, že dnes, vo veku 53 rokov, dohorela sviečka života mojej mamy. Jej svetlo mi bude chýbať,“ informoval na Instagrame.

Spevák bol so svojou mamou vždy silno spätý. Napriek zdravotným problémom a nepriazni osudu ho sivovlasá pani vždy s láskou podporovala a sprevádzala na všetkých jeho životných cestách. Lacko teraz bude musieť nabrať silu a so cťou maminej pamiatky ďalej porážať všetky prekážky sám.

Lackovi a ďalším pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

Zdroj: Instagram/angyalladislav_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News