Martina Zábranská
Instagram/macazabranska

Slovenská moderátorka a herečka Martina Zábranská sa na pracovné úspechy sťažovať nemôže. Okrem práce v rádiu či skúsenosti s veľkou šou, akou bola Let’s Dance, sa jej ponuky hrnú aj z iných strán. V súkromnom živote však veľké šťastie nemala a zrušila plánovanú svadbu. Podľa Expresu však aktuálne randí so známym hercom, ktorý je od nej výrazne starší.

28-ročná Maca, ako ju mnohí fanúšikovia poznajú, je šikovná nielen v úlohe moderátorky, ale aj ako herečka. Spočiatku ju síce diváci Let’s Dance kritizovali, no neskôr si získala ich sympatie. Rolu policajtky získala v markizáckom seriáli Svätý Max a najnovšie ju môžeš vidieť v rozprávke Zakliata jaskyňa. V osobnom živote to však s rozprávkového konca nedočkala. Nie je tajomstvom, že sa s bývalým priateľom zasnúbila, no v roku 2021 sa ich vzťah rozpadol a svadba sa nekonala.

Martina Zábranská
zdroj: Instagram/macazabranska

Zdá sa však, že Zábranská je opäť zamilovaná. Jej údajne nový partner pritom nie je žiaden neznámy. Podľa informácií má ísť o českého herca menom Jiří Dvořák, ktorého diváci z českých filmov dobre poznajú. 55-ročný herec len nedávno randil s taktiež mladšou ženou. Podľa zdroja mala dvojica spoločne tráviť čas na filmovom festivale v Karlových Varoch.

„Išiel som rovnakým smerom cez celú kolonádu, držali sa za ruky, nechýbali pusy, láskyplné pohľady… Tí dvaja vyzerali, že si užívajú čerstvé začiatky svojej lásky,“ bonzol anonymný svedok.

Martina Zábranská v seriáli Svätý Max

Martina Zábranská
zdroj: Instagram/macazabranska

Jiří Dvořák hral nedávno v českej verzii seriálu Druhá šanca

Jiří Dvořák
zdroj: Instagram/chlap_fp

Zdroj: expres.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News