Mama na prenájom

Hviezda z obľúbeného seriálu Mama na prenájom sa vydala. Petra Blesáková, ktorá tam hrá Moniku, svoje „áno“ povedala snúbencovi Matejovi. Na luxusnej svadbe bol aj Nový čas a po obrade nevestu oslovil. Tá po svadbe nevie, čo bude robiť po nociach, keďže doteraz plánovala. 

34-ročnú herečku Petru Blesákovú si mohla vidieť na javisku ako divadelnú herečku. Na televíznych obrazovkách ju však preslávila rola Nataly v Paneláku, kde hrala partnerku Jánovi Koleníkovi. Pamätať si ju môžeš aj zo seriálu „V mene zákona“ a aktuálne hviezdi ako recepčná v seriáli „Mama na prenájom“, ktorý sa zakrátko stal hitom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Hviezda zo seriálu Mama na prenájom sa vydala

Jej postava Moniky si na pľaci zobrala lekára Milana, no v realite sa vydala za osobného bankára Mateja. Veľkolepá svadba sa konala včera popoludní v Trnave a prítomný pri tom bol aj denník Nový čas.

„Nevesta prišla pred Katedrálu sv. Jána Krstiteľa na veteráne. Na sebe mala elegantné svadobné šaty, na ktorých dominovala čipka a trblietavé kamienky. Hlavu jej zdobil fascinátor so závojom, ktorý len podčiarkol jej krásu. Pred oltárom už na ňu čakal netrpezlivý ženích, ktorý išiel na svojej budúcej manželke oči nechať,“ opisuje Nový čas.

Po obrade si denník nevestu odchytil a spýtal sa jej na pocity. „Najviac ma prekvapilo, koľko emócií sa dokázalo vtesnať do jedného dňa. Od nervozity po šťastie, radosť a obdiv voči všetkým, ktorí prišli kvôli nám,“ pochvaľovala si hviezda seriálu Mama na prenájom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Blesáková (@petra_blesakova)

„Všetko vyšlo dokonca lepšie, ako sme plánovali. Pohľad na kamarátov zabávajúcich sa s našimi rodičmi či súrodencami budem mať pred očami azda celý život. Prípravy mi zhltli toľko času, že teraz neviem, čo budem po nociach robiť. Asi to, čo mi chýba najviac, a to je spánok,“ dodala.

Podľa informácií Nového času sa hostina konala v Divadle Jána Palárika v Trnave, kde Petra herecky vyrastala. Tam ale už denník nemal prístup. Fotky spred kostola a z obradu si môžeš pozrieť po kliknutí SEM.

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News