Ján Koleník

Obľúbený herec Ján Koleník si svoje súkromie stráži veľmi dobre. Ako je však teraz z instagramového videa jasné, z pôvabného Slováka sa už stal otecko. Pozri na prvé zábery s bábätkom v náručí.

Ján Koleník je bezpochyby jedným z najobľúbenejších hercov na našom území. Obdivovať si ho mohla aj v tanečnej šou Let’s Dance, kde minulý rok tancoval a v novom ročníku si sadol za porotcovský stolík. Chémia medzi ním a jeho tanečnou partnerkou Vandou nejde prehliadnuť ani po skončení šou.

Tento pôvabný herec, ktorého obdivuje nejedna žena momentálne pracuje na dvoch projektoch TV Markíza. Sledovať ho môžeš ako doktora Andreja v Druhej šanci, kde si zahrali aj ďalší fešáci Victor Ibara či Adam Bardy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Druhá šanca – TV MARKÍZA (@druhasanca_funpage)

Ján Koleník sa stal otcom

Koleník si zahral aj v historickom seriáli o prvom obchodnom dome Dunaj. V tomto príbehu sa herec zaplietol hneď s dvomi ženami a jeho manželka aj milenka ostali naraz aj tehotné.

Dunaj sa na naše obrazovky vráti už koncom augusta. Novú sériu môžeš sledovať už od 22. augusta, no a tešiť sa môžeš aj na otcovstvo obľúbeného herca. TV Markíza sa rozhodla divákom na Instagrame ukázať aj prvé zábery. Práve na jej konci však Koleník drží v náručí bábätko a tak je jasné, že sa z neho v tomto príbehu stane otecko.

Pozri, ako to hercovi s malým dieťatkom neskutočne pristane

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News