Kamila Heribanová a Dano Heriban
Instagram/kami_heribanova/tvmarkizaofficial

Kamila Heribanová sa na Instagrame ozvala prvýkrát po smrti manžela, talentovaného herca Dana Heribana. V stories venovala jeho fanúšikom dojemné slová, čo prezdieľal profil divadelného festivalu s názvom „Dotyky a spojenia“.

Pred dvoma dňami to bol presne mesiac, čo vo veku 43 rokov zomrel legendárny herec Dano Heriban, ktorý sa preslávil najmä postavou Ďura Brmbalíka z Hornej Dolnej. Zanechal po sebe smutných fanúšikov, hereckých či hudobných kolegov, no najviac za ním smútia jeho blízki.

S manželkou Kamilou Heribanovou vychovával tri deti – chlapcov Thea, Martina a Viktora. Aj z príspevkov na sociálnych sieťach bolo jasné, že dvojica sa neuveriteľne miluje a žije vysnívaný život.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kami Heribanova (@kami_heribanova)

Donedávna sa fanúšikovia pýtali, či vdova po Danovi Heribanovi bude aj naďalej hrať Beátu v obľúbenom seriáli Mama na prenájom. Práve pred pár dňami sa však dočkali odpovede od jej hereckého kolegu Vlada Kobielskeho, ktorý tam získal rolu jej partnera Eda. Na Instagrame zverejnil zábery z natáčania druhej série, kde vidno aj Kamilu.

Heribanová a jej prvé dojemné slová po smrti manžela

Kamila Heribanová sa po smrti svojho manžela ešte nikde nevyjadrila. Na svoj instagramový profil nepridala žiadny príspevok, až doteraz.

Počas minulého týždňa – od 19. do 24. júna – sa konal 18. divadelný festival, ktorého sa zúčastnila aj manželka zosnulého Dana Heribana. A to zrejme aj preto, že presne na jeho mesačné výročie smrti sa konal koncert na jeho počesť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kami Heribanova (@kami_heribanova)

Oficiálna stránka festivalu na Instagrame natočila plné hľadisko fanúšikov a pripísala k tomu: „Koncert pre Dana. Ďakujeme.“ Na to musela reagovať aj Kami.

Prezdieľala tento príspevok vo svojich stories a dopísala k nemu pár dojemných slov. „Za celých 10 rokov som nevidela tak plné námestie. Ďakujem Martin,“ vzdala hold fanúšikom z celého mesta, čo prezdieľali aj organizátori festivalu.

Zdroj: Instagram/dotykyaspojenia

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News