Kamila Heribanová
Instagram/kami_heribanova/mamanaprenajom.markiza

Vdova Kamila Heribanová sa v lete rozhodne nudiť nebude. Zabavia ju dvaja chalani, o ktorých prehovorila v rozhovore pre web markiza.sk. Najbližšie týždne pre ňu budú veľmi aktívne. Prečo?

Už prešiel viac ako rok od smrti populárneho slovenského herca Dana Heribana. Na tomto svete po sebe zanechal manželku Kamilu a troch synov, pričom jedného mal z predchádzajúceho partnerstva.

Fanúšikov preto zaujímalo, čo bude s Beátou. Kamila Heribanová totiž aktuálne hviezdi v seriáli Mama na prenájom. Našťastie však odtiaľ neodišla, no fanúšikovia si na nej všimli zmenu. V nakrúcaní ďalších epizód ale pokračuje aj toto leto.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Aké leto bude mať Kamila Heribanová?

Štvrtá séria obľúbenej rodinnej snímky bude pokračovať v septembri a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, keď sa dozvedia, ako to bude pokračovať medzi Edom a Beátou, ktorým zrejme stroskotalo manželstvo kvôli nevere ryšavky.

Okrem toho sa Kamila Heribanová, samozrejme, bude pokúšať oddychovať, aj keď si je istá, že dvaja synovia jej príliš veľa času na „leňošenie“ nedajú.

„Tým, že mám dvoch veľmi aktívnych chlapcov, nedovolia mi len tak ležať. Ale máme dohodnutú dovolenku, kde dúfam že aspoň hodinu denne poležím, lebo sú tam rôzne tobogány a takéto veci. Takže dúfam, že v tom bazéne sa budú máčať aspoň hodinu denne a dajú mi pokoj. Ale potom s nimi musím labzovať hocikde po bazénoch, po kúpaliskách, bicykle, hocičo. Takže aj aktívne budem tráviť čas,“ prezradila krásna herečka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kami Heribanova (@kami_heribanova)

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News