Dano Heriban zomrel už pred rokom
Instagram/kami_heribanova/mamanaprenajom.markiza

Práve pred pár dňami uplynul rok odvtedy, čo zomrel talentovaný herec Dano Heriban. Náš svet opustil vo veku 43 rokov. Zanechal po sebe smútiacich fanúšikov, kolegov z brandže a najmä rodinu. Žialia za ním traja synovia či manželka Kamila Heribanová. Ona teraz svojmu milovanému manželovi do neba poslala odkaz prostredníctvom Instagramu. Dojme ťa k slzám.

Dano Heriban zomrel náhle

24. mája uplynul presne rok odvtedy, čo sme sa zobudili do veľmi smutného rána. Náš svet totiž náhle opustil ikonický Ďuro Brmbalík z Hornej Dolnej. Doteraz za ním smútia fanúšikovia, kolegovia a najmä rodina. Z Kamily Heribanovej sa stala vdova a smútok v jej očiach spozorovali aj pravidelní diváci seriálu Mama na prenájom, kde hrá jednu z hlavných postáv.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kami Heribanova (@kami_heribanova)

Po smrti jej manžela ľudia diskutovali o tom, či sa z rodinnej snímky náhodou nevytratí. Napokon tam však naďalej hrá najstaršiu dcéru Dušana Vernera. Samotná Televízia Markíza sa pred rokom vyjadrila, že sa Kamile bude snažiť vyjsť v ústrety po všetkých stránkach.

Diváci aj zhodnotili, že sa predsa razom stala samoživiteľkou a musí sa postarať o svojich synov. Nemôže zrazu len tak zostať bez práce a príjmu.

Kamila Danovi posiela dojemný odkaz do neba

Už z Kamilinho instagramového profilu je jasné, že herečka je rodinne založená. Nielen staršie, ale aj tie nové príspevky ukazujú, ako sa s manželom a deťmi milovali. Zatiaľ čo predtým Kamila na Instagrame zverejňovala šťastné fotky s Danom, teraz mu posiela odkazy do neba plné lásky. Jeden dojemný mu venovala aj keď uplynul rok od jeho smrti.

„Toľko lásky si po sebe zanechal … Mala som veľké šťastie … A boli sme takí šťastní,“ napísala Kamila Heribanová pod sériu fotiek so srdcervúcimi popismi. Prečítať si ich môžeš aj po kliknutí SEM.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kami Heribanova (@kami_heribanova)

Zdroj: Instagram/kami_heribanova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News