Daniel Heriban
Instagram/danoheribanofficial, Facebook/Televízia Markíza

Obľúbený herec a hudobník Dano Heriban opustil náš svet vo veku 43 rokov, čím šokoval celé Slovensko. Smútia za ním jeho hereckí kolegovia, fanúšikovia a najmä príbuzní, ktorí sa s ním rozlúčili už na súkromnom pohrebe cez víkend.

Práve včera sa konala aj pietna spomienka pre verejnosť v novej budove SND, kde nechýbal Nový čas, ktorý zdokumentoval celé dianie. Na Dana so slzami v očiach spomínali najmä kolegovia z Hornej Dolnej, kde si zahral legendárneho Ďura Brmbalíka a jeho milujúca manželka Kamila prijímala kondolencie.

Takmer celý slovenský šoubiznis sa s hercom rozlúčil už v deň jeho úmrtia, prostredníctvom sociálnych sietí. So svojím srdcervúcim vyznaním na seba nechala čakať Petra Polnišová a Ján Koleník, ktorý sa k celej tragédii na Instagrame vyjadril až včera.

Heriban v Hornej Dolnej našiel druhú rodinu

Na pódium divadla v Bratislave sa, okrem iných, včera postavili Danovi hereckí kolegovia z Hornej Dolnej, Michal Kubovčík s Petrou Polnišovou. Tá sa so svojou seriálovou láskou rozlúčila už druhýkrát a ani jeden z nich neudržal slzy.

„Prečo si sa tam hore tak ponáhľal? Danko, za celú našu hornodolňácku rodinu sa s tebou lúčime. A celej tvojej najbližšej rodine a Kamilke vyjadrujeme úprimnú sústrasť. Nech ťa tvoja rapidenka vezie s láskou tam, kde je už navždy dobre. Salamapumpa, vajčák,“ znel koniec príhovoru Michala Kubovčíka, ktorý s Danom hral v Hornej Dolnej.

Smútočný prejav Petry Polnišovej pre Dana ťa rozplače.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News