Dano Heriban
Instagram/kami_heribanova/fanpage.druha.sanca

43-ročný herec Dano Heriban v stredu ráno svojou náhlou a nečakanou smrťou zarmútil celý slovenský šoubiznis i svoju rodinu. Detaily celej smutnej udalosti sa podarilo zistiť Novému času.

Podľa denníka SME je už vraj známa aj príčina smrti. Doposiaľ sa však Slovenskom šírili hoaxy, na ktoré upozornila polícia na Facebooku. K tomu sa už stihol vyjadriť aj lekár Milan Kulkovský na Instagrame.

Heriban zomrel doma vo Svätom Jure

Daniel Heriban zomrel vo svojom dome vo Svätom Jure. Mal zdravotné komplikácie, kvôli ktorým mu bola privolaná záchranka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ProMusic.sk (@promusicsk)

„V ranných hodinách sme k pacientovi vyslali posádku záchrannej zdravotnej služby, ktorá ho na mieste zásahu oživovala. Resuscitácia však bola neúspešná, preto bol následne na miesto vyslaný obhliadajúci lekár,“ povedal vtedy pre TV JOJ hovorca záchranárov Martin Balko.

Heriban sa na bolesti sťažoval už v pondelok

Dano Heriban sa podľa informácií Nového času na bolesť chrbta začal sťažovať už v pondelok. Práve sa nachádzal v Česku, kde natáčal seriál pre Voyo. Už na pľaci sa necítil vo svojej koži.

„Začal hovoriť, že ho bolí chrbtica. Ale pripisoval to k tomu, že cestoval z Bratislavy do Prahy. Takže má problémy, pretože dlho sedel. Nič nenaznačovalo, že by tam mohol byť nejaký vážnejší problém,“ povedal producent seriálu Lukáš Mráček Markíze, na ktorú sa odvoláva Nový čas.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Ako vyzerali posledné minúty pred Danovou smrťou?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News