Dano Heriban

Málokto vedel, že Dano Heriban to v láske nemal celkom idylické. Jeho predošlý vzťah so známou herečkou Slávkou Halčákovou nabral teda naozaj drsný koniec. Pred pár rokmi si naň zaspomínala Pluska.

Obľúbený 43-ročný herec Dano Heriban zomrel 24. mája nečakane a predčasne. Napriek rôznym dohadom a hoaxom sa ukázalo, že sa mu stala osudnou akútna disekcia aorty (natrhnutie najväčšej cievy v ľudskom tele, ktorá vystupuje zo srdca a zásobuje krvou celé telo), pričom na bolesť chrbta sa sťažoval už v pondelok.

Ešte krátko pred smrťou si užíval život s manželkou, tiež herečkou Kamilou a jeho troma deťmi. Syna Thea si odniesol z prvého manželstva a dnes má 13 rokov. Druhá manželka mu zase porodila Viktora, ktorý má 6 rokov a o dva roky neskôr svetlo sveta zase uzrel Martinko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kami Heribanova (@kami_heribanova)

Zdá sa, že Heriban mal v láske smolu

Kamila a Dano Heribanovci spolu mali fantastický vzťah. Svedčia o tom aj sociálne siete, kde iba 3 dni pred smrťou herec pridal fotku s vyznaním svojej manželke, ktorú si vzal v roku 2016.

Pár rokov predtým mu ale stroskotal vzťah so známou herečkou Slávkou Halčákovou, ktorá sa za Dana vydala v roku 2005. Ich rozvod o 2 roky neskôr ale nabral drsný koniec a vinná mala byť práve teraz už 48-ročná kráska. Podľa informácií Plusky mu mala robiť zo života hotové peklo.

Čo sa dialo medzi expartnermi tesne pred rozvodom?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News