instagram.com/domino_kirke & instagram.com/pennbadgley

33- ročný herec Pen Badgley sa spolu s manželkou Domino tešia z očakávania potomka. Ich radosť i strach je umocnený faktom, že tomuto tehotenstvu predchádzali 2 potraty. 

Po troch rokoch manželstva sa tak Pen stane prvýkrát otcom. Herec je známy najmä ako postava Dana Humphreya zo seriálu Gossip Girl, a aktuálne veľmi obľúbeného seriálu You.

Jeho manželka Domino Kirke sa o novinku podelila s fanúšikmi na sociálnej sieti Instagram, kde pridala fotku bruška aj s otvoreným popisom o tom, že už 2x potratila, a že za posledných 10 rokov získala skúsenosti a vedomosti o pôrodoch, za ktoré je veľmi vďačná. Domino sa totiž živí ako kvalifikovaná pomocníčka pri pôrode.

View this post on Instagram

On the road again… pregnancy after loss is whole other thing. After two miscarriages in a row we were ready to call it. I stopped trusting my body and started to accept the fact that I was done. As a birth attendant, I’ve seen and heard it all. It takes everything I’ve got to detach lovingly from the losses I’ve been present for and be in my own experience. When I was pregnant at 25, I knew nothing. I had no community. I dove in blissfully unaware about birth and its mysteries. Now, with 10 years worth of experience to pull from, I treasure my birth community and the knowledge I have. You’re already teaching us how to stay in the day in a way we’ve never had to, little one. Thank you.

A post shared by Domino Kirke-Badgley (@domino_kirke) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News